Android telefona bilgisayardan oyun atma

Samsung bölümünde yer alan bu konu deep tarafından paylaşıldı.

 1. deep

  deep Harbi Aktif Üye

  Android telefona bilgisayardan oyun yükleme

  Android telefona bilgisayardan nasıl oyun atılır?

  Android telefon sahiplerinin en çok merak ettiği ve yapmak istediği şeylerden biri de telefona oyun yüklemektir. Telefonunuza oyun yüklemek istiyorsanız yazdıklarımızı uygulayın;

  Öncelikle Telefonunuzun sürüclerini bilgisayara tanıtmanız gerekiyor. Telefonunuzu USB kablosuyla bilgisayara bağlamanız yeterli.

  Ardından Bağlantı Tipinizi Seçin.Telefonu USB kablosu ile bilgisayara bağladığımızda bize SD kartımızı bilgisayara bağlamak isteyip istemediğimiz sorulacaktır. Telefonumuzdan USB bağlantısı seçeneğini seçerek telefonumuzu bilgisayara bağlayabiliriz.

  Yukardakileri yaptığımızda bilgisayar ekranımızda aşağıdaki bir ekran çıkacaktır. Bu ekrandan “Dosya görüntülemek için klasörü aç” seçeneğini seçerek SD kartımızın içindeki dosyaları görebiliriz. Artık tek yapmamız gereken burada kendimize özel klasörler oluşturup içlerine istediğimiz dosyaları kopyalamak. SD kartınızın düzeni açısından Uygulamalar, Oyunlar, Müzikler, Resimler gibi klasörler oluşturmanız ve içlerini uygun şekilde dosyalarla doldurmanız gerekir.