14 yaşındaki vahşi katil

Dünya'dan Haberler bölümünde yer alan bu konu _MeçHuL_ tarafından paylaşıldı.

 1. _MeçHuL_

  _MeçHuL_ [..вιя NΣFΣS нυzυя..]

  14 yaşındaki vahşi katil

  Amerika bir kez daha bir çocuğun neden olduğu vahşetle sarsıldı.Çöpü dışarı atmasını isteyen annesiyle tartışmaya başlayan 14 yaşındaki Amerikalı çocuk, silahla annesini ve üvey babasını öldürdü. Ardından TV seyredip oyun oynadı. Ertesi gün de hiç bir şey yokmuş gibi okuluna gitti

  Babasını dolapta bekledi

  ABD’nin Colorado eyaletinde yaşayan 14 yaşındaki John Caudle’a annesi Joanne Rinebarger çöpleri dökmesini söyledi. Fakat çöpü atmak istemeyen Caudle annesiyle tartışmaya başladı. Tartışma büyüyünce evde bulunan 22 kalibrelik tabancayla annesini vuran çocuk, çamaşır dolabına saklanarak üvey babasının gelmesini bekledi. Kısa bir süre sonra eve gelen üvey babası Tracy Rinebarger’ı da tek kurşunla vurarak öldüren Caudle, daha sonra da normal hayatına devam etti. TV’de film izleyip bilgisayar oyunu oynadı. Sonra da yatağına yatarak uyudu.

  Yetişkin gibi yargılanacak

  Sabah hiçbir şey olmamış gibi uyanan gözü kara genç katil, babasının kamyonetine atlayarak okuluna gitti. Ancak ailenin cesedini bulan polis 14 yaşındaki katili evinden 200 kilometre uzaklıkta kamyonetle dolaşırken tutukladı. Sınıf arkadaşları ve öğretmenleri Caudle’ın o gün okulda aşırı mutlu olduğunu, sürekli gülümsediğini söyledi. Caudle, ev işlerini yapmamak için annesi ve üvey babasını öldürdüğünü itiraf etti. Birinci dereceden cinayet zanlısı olarak tutuklanan Caudle yaşına bakılmaksızın bir yetişkin gibi yargılanacak.