AtlıBey üyesinin son içerikleri

 1. AtlıBey

  Keylogger Sorunu Çok Acil Yardım

  Akadaşlar bilgisayarıma keylogger bulaştı. Çok zor durumdayım. Birçok program denedim fakat sonuca ulaşamadım. Bir türlü bulamıyorum keyloggeri. Lütfen acil yardım edin çok önemli.
 2. AtlıBey

  108 saat sonra enkazdan kurtuldu

  Çok iyi.Keşke herkesi sağ çıkarabilseler.. Ama buna da şükür..
 3. AtlıBey

  neden kışın koyu renkli kıyafet giyilir

  Bilimsel olarak olmasa da bildiğim kadar açıklayayım. Koyu renkler güneş ışınlarını açık renklere göre daha çok çeker. Bu da daha fazla ısınmasına neden olur. Fakat açık renkler daha az güneş ışını çektiği için biraz daha serin tutar.
 4. AtlıBey

  Kemik gelişimi için gerekli olan mineral ve vitaminler hangisidir

  Kemiklerin gelişip yenilene bilmesi için bazı minarallere ihtiyaç vardır. Bu minerallerden enönemlilerikalsiyum vefosfordür. Bu mineraller çoğu kişinin bildiği gibi en çok sütte bulunmaktadır. Bu minerallerin yeteri kadar tükelmesi gerekmektedir. Diğer bir etken ise D vitaminidir. Bu vitamin...
 5. AtlıBey

  Nefes alıp verme sırasında akciğerler ne kadar havayı içine çeker

  Sanırım böyle bir sorunun cevabı verilemez. Ya da çok bilimsel olur.Ama derece olarak sormuyorsan ciğer kapasitene bağlı bir durum.
 6. AtlıBey

  Derece için ufak tefek taktikler

  Arkadaşlar bildiğiniz gibi kötü niyetli, zalim dereceleri başa bela. Zen fasülyesi çok pahalı. O zaman buyrun taktiklerle halledelim :) *Kaçağın pelerini, yüzük, eldiven gibi kraliyet itemleri takmak derecenin yükselmesinde büyük katkıda bulunur. *Ch3- Ch4' e girerek kimsenin olmadığı yerlerde...
 7. AtlıBey

  Önceden böyle değildi bu forumun insanları.

  Önceden böyle miydi forum? İnsanlar konulara bakardı. İşine yaradıysa teşekkür ederdi. Şimdi iste sadece yararlanıyorlar gerisi fasa fiso. Bir teşekkür etmeye bile üşenen insan insan değildir benim gözümde. İnsan emek veriyor, o kadar yazı yazıyor. Sen alıp yararlanıyorsun ama bir teşekkür yok...
 8. AtlıBey

  Grand Theft Auto San Andreas Abs

  Öncelikle merhaba arkadaşlar.Grand Theft Auto San Andreas oyununda tekerlerin kaymasına sinir olanlardan biride benim.Uzun uğraşlar sonucu, Handling ayarlarıyla oynayarak Abs sistemi oluşturdum. Bunu yapmak aslında çok basit. Yapmanız gerekenler şunlar ; *Öncelikle oyunun kurulu olduğu dizine...
 9. AtlıBey

  Nokia 6300 Temaları [24076 Adet] [Ön İzlemeli]

  Beğendiğiniz temaya tıklayın. Sayfa yüklendikten sonra sağda DOWNLOAD banneri çıkacaktır. Ona tıklayın,geri sayım bittikten sonra indirme dosyası gelecektir. Masaüstünü veya isteğiniz bi dosyayı seçip indirebilirsiniz.
 10. AtlıBey

  Vodafone içi 5000 SMS

  Peki bu kaç TL?
 11. AtlıBey

  Flash bellek

  Garantiye gönderme ihtimalim yok. daha öncede bozdum tamir edemeyip yenisini gönderdiler. Bu da gönderdiklerinden biri. Artık garantide işe yaramıyor.
 12. AtlıBey

  Aref'in kutu sırrı çözüldü!

  Karışık bir durum :confused:. Eğer söylenerek yapılıyorsa 10 dakika rötarlı yazısı sorun oluyor. Ve birde arka taraftan bir arkadaşının bu ruloyu kutuya koyduğu söyleniyor.:mad:
 13. AtlıBey

  Flash bellek

  Ya forum kurallarını aşıyorum biliyorum, ama yok mu bir çözümü olan.
 14. AtlıBey

  Aref'in kutu sırrı çözüldü!

  Peki bu olayda yarışma sırasında olması gerekiyor. Aref orada 10 dakika rötarlı kelimesini söylemeden nasıl başarıyor bunu yapmayı?
 15. AtlıBey

  Flash bellek

  Yok mu bi çözümü olan arkadaşlar. Acil düzeltmem lazım flash belleği.
Üst