Türk Telekom personel alımını başlattı

Türk Telekom 2021 yılı için dev personel alımı başlattı. Lise mezunları için KPSS şartı olmaksızın Önlisans ve Lisans mezunları öncelikli olacak şekilde çok sayıda personel alınacak. Türk Telekom personel alımı 2021 yılı için nasıl olacak?

türk telekom personel alımı

Bir çok insanın yakından takip ettiği Türk Telekom personel alımı detayları netleşmeye başladı. Türkiye’nin en büyük ve tek sabit telefon operatörü olarak hizmet veren Türk Telekom bir çok ilde ve çeşitli ünvanlarda personel alımı yapacak. Türk Telekom her ünvan için çeşitli şartlar arıyor, bu personel alımında KPSS şartı aranmaması sevindirici.

Türk Telekom personel alımı şartları

Türk Telekom Çağrı Merkezi Temsilcisi personeli olabilmek için;

Diksiyonu düzgün, En az lise mezunu, 18-35 yaş arasında, Telefon görüşmelerinde etkili iletişim kurabilen ve ikna yeteneğine sahip olmanız gerekiyor.

Türk Telekom Müşteri Temsilcisi personeli olabilmek için;

Diksiyonu düzgün, En az lise mezunu, 18-35 yaş arasında, Telefon görüşmelerinde etkili iletişim kurabilen ve MS Office programlarını kullanabilmeniz gerekiyor.

Türk Telekom Engelli Müşteri Temsilcisi personeli olabilmek için;

Diksiyonu düzgün, En az lise mezunu, 18-35 yaş arasında, Telefon görüşmelerinde etkili iletişim kurabilen, Çağrı karşılamada problem yaşamayan ve en az yüzde 40 engelli olmanız gerekiyor.

Türk Telekom Prime Müşteri Temsilcisi (AVEA) personeli olabilmek için;

Diksiyonu düzgün, En az lise mezunu, 18-35 yaş arasında, Telefon görüşmelerinde etkili iletişim kurabilen, ikna ve analiz yeteneğine sahip ve MS Office programlarını kullanabiliyor olmalısınız.

Türk Telekom’un 2021 yılında alacağı personellerde bir kaç ünvan dışında tüm ünvanlarda genelde aynı şartlar aranıyor, alımlar 2021 yılının ilk aylarında planlanarak Türk Telekom’un resmi sitesinden yayınlanacak.

İşçi alım ilanlarına ve başvurulara bu linkten ulaşabilirsiniz.

Kaynak: harbiforum