Zokora Emre'nin elini sıkmadı ve Emre'ye tekme attı

deep Harbi Aktif Üye
Zokora, kendisine ırkçı sözler söylediğini iddia ettiği Emre Belözoğlu ile tokalaşmadı.
emrel.jpg

Süper Final'de Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında oynanan karşılaşmanın öncesinde yapılan serominede bordo-mavili futbolcu Didier Zokora, Fenerbahçeli futbolcu Emre Belözoğlu 'nun elini sıkmadı.

Zokora - Emre gerginliği

İlk yarının uzatma dakilaraında karşı karşıya gelen Emre Belözoğlu ve Zokora arasında gergin anlar yaşandı. Zokora'nın ortasahaya yakın bölgede Emre'ye yaptığı sert faul sonrası ortam bir anda gerildi. Zokora bu hareketi sonrası sarıkart gördü. Otoritelere ve spor severlere göre bu hareket yüzde yüz kırmızı kartla cezalandırılmalıydı.

Ömer
Yönetici
Şu baş belası lig bitese de, Türkiye'nin olmadığı şu Euro 2012'yi keyifle izlesek!

İnsanları anlamıyorum, bu tiyatroyu izleyip kendilerini paralıyorlar...

Sporu eğlence olarak gören bir kültürümüz yok... İlla ona nasıl geçirdik, gördün mü nasıl koyduk gibisinden sığ taraftarlık peşindeyiz...

Adam profesör olmuş okumuş dirsek çürütmüş... Ama mevzu futbol olunca IQ seviyesi zeminin altına iniyor.. Öyle saçma şeyler söylüyor ve savunuyor ki, "Bu adam mı okumuş?" diye bir afallıyıp, dumur hali yaşıyorsun...

Şike operasyonu olmadan öncede ortamların çok gergin olduğu zamanları hatırlıyorum...

Diyarbakır - Fenerbahçe maçları sürekli olaylı olurdu.. Yine geçmiş Trabzonspor - Fenerbahçe maçlarında, bu yılkinden daha kötü olayların olduğu geçmiş yılları da görmüştüm...

Türk Futbolunu daha kötü günler bekliyor...

Taraftarlar kandırılıyor...

Tüm takımların başkanları yöneticileri aynı saftalar... Ve onlar için taraftar için öncelik olan takımdaşlık 2. hatta 3. planda...

Çıkar ve menfaat ilişkileri tapelerde buram buram ortada...

Herkes bir birinin arkasından sövüp, yüzlerine gülüyorlar....

Çıkar ve menfaatlerin korunması için Demiröen gibi takımını bile yönetemeyen adamı TFF başkanı yaptılar...

Kimse kusura bakmasın, renk ayırt etmeksizin, futbol dünyasındaki yönecilerin ilişki yumağı ensest ilişkilerden bile daha ahlaksız seviyeye gelmiş durumda....

Kapalı kapılar ardından ayrı konuşuyorlar, taraftarların gazını almak için bambaşka maskeler takıyorlar...

Dünya şu an bizimle dalga geçiyor... Türkiye pislikleri halının altına süpürdü diyorlar... Ne kadar söyleseler az...

Sahte kahramanlar halen olayın baş rolü ve avazı çıktığıncasına bağırıyorlar...

Güçlüysen sana ceza veremezler...

Türk futbolu anca 2050'lerde adam olur...

Ne zaman Mason biri TFF başkanı olmazsa...

Ne zaman bir mafyacı çeteci bir kulübün başkanlığını bırakırsa...

Ne zaman bir para baronu başka bir büyük kulübün başından el çekerse...

Ne zaman ahlakı önde tutan insanlar bu işe el atarsa o zaman temizlenir bu futbol...

Ama bizim futbol yöneticileri iyi adamları içlerine almıyorlar....

Sistem böyle...

Kendi adıma bu yalan dünyanın içinden çıktığım için çok mutluyum...

Buyrun sahalar sizin, insanları kandırmaya devam edin...

En azından beni kandıramayacaksınız....

Son düzenleme: