Youtube kapatıldı mı? giremiyorum

Ömer
Yönetici
Youtube mahkeme kararı ile kapatıldı

Paralel devlet, yolsuzluk, casusluk atmosferinde seçime giriyoruz. Geçtiğimiz hafta Türkiye Cumhuriyeti yasalarını tanımadığı, mahkeme kararı ile kaldırılması istenen hesapları ve tweetleri kaldırmadığı gerekçesiyle twitter erişimi engellenmişti.

Telefon dinleme kayıtlarının ardından bugün bomba bir video internete düştü. Bu görüşme diğerlerinin aksine tam bir casusluk işi gibi duruyordu. Ses kayıtları ortam dinlemesi ile elde edinmişe benziyordu. Ahmet Davutoğlu ve devletin kurmayları arasında Süleymanşah türbesine olası IŞİD saldırısına dair yapılan toplantı bomba etkisi yaptı.

Bunun üzerine MGK'nın acil toplanacağı şaiyaları yayıldı ancak bu iddialar Cumhurbaşkanlığı tarafından yalanlandı.

Tam gün bitiyor derken bir bomba haber de TİB'den geldi. Geçtiğimiz aylarda geçen yeni TİB yasası ilk kez Youtube için uygulandı. Ve Youtube'a karşı idari tedbir gereği Youtube'a Türkiye'den erişim engellendi.

Youtube'a girenler şu mesajla karşılaştı:
youtube-kapatildi.png


Daha önce üç yıl kapalı kalmıştı

Daha evvel 2006 Mart ayında Atatürk' hakaret videoları nedeniyle kapatılmış, zaman zaman açılsa da bu yasak 2010 yılına kadar sürmüştü.

Bu işin arkasında Youtube var!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Star TV'de seçim özel programında bu ses kayıtlarının arkasında Youtube'un olduğunu dile getirmişti.
 
Bengü Yeni Üye
Malesef kapatıldı ve halen girilmiyor benim gibi müzik seven biri için oldukça can sıkıcı bir durum..
 
Üst