Yolculuk Mesajları

cicozz Çocukluk cicozlarda saklı
Yolculuk Mesajları, Yolculuk Sözleri, Yolculuk SMS leri, Yolculuk Mesajı, En Güzel iyi yolculuklar mesajları, iyi yolculuklar sözleri, Hayırlı yolculuklar mesajı

Yolculuk ile ile ilgili yolcu uğurlama mesajları ve sözleri

iyi yolculuklar Birtanem Sen Giderken Arkandan DuaLarımı Eksik Etmicem Sen Gelene Kadarda Seni Düşünecem Birtanem iyi Yolculuklar.

Farın Açık olSun Yolunda Açık Olsun iyi yolculuklar Dilerim

Aşk Yolculuğuna Actım Gönlümü Bekliyorum Seni Birtanem, Sevgi Tatiline Çıkacağımız Günü Bekliyorum Meleğim..

DUNYA KAZAN, SEN KEPCE. DOLAS BAKALIM. BU KEZ YOLCULUK NEREYE? HEDiYEMi iSTERiM ONA GORE SEVGiLER, iYi YOLCULUKLAR..

YOLCULUK NEREYE OLURSA OLSUN, DONUSUN BiZiM EVE OLSUN! KENDiNE DiKKAT ET, iNiNCE MUTLAKA HABER VER. iYi YOLCULUKLAR…

Sağlam git sağlam gel iyi yolculuklar..

DOSDOGRU BiR YOLDA HiC AKSAMADAN SU GiBi GiDiP GELMEN DiLEGiYLE, iYi YOLCULUKLAR.

Allaha emanet ol melekler yanında olsun selametle git selametle gel..

Yolun açık olsun, gönlün benimle olsun. İyi yolculuklar..

Su gibi git su gibi dön.. Hayırlı yolculuklar

Yollar uzak, gönüller yakın. İyi yolculuklar..

Güle güle sevdiğim yolun açık olsun…unutma beni

Yolculuk Nereye Olursa Olsun, Dönüşün Bizim Eve Olsun! Kendine Dikkat Et, İnince Mutlaka Haber Ver. Iyi Yolculuklar

Dosdogru Bir Yolda Hic Aksamadan Su Gibi Gidip Gelmen Dilegiyle, Iyi Yolculuklar

Yolculuk Nereye Olursa Olsun, Donusun Bizim Eve Olsun! Kendine Dikkat Et, Inince Mutlaka Haber Ver. Iyi Yolculuklar..

Bol Bol Dinlen, Eglen, Guzel Guzel Yuz Ama Denizi, Gunesi, Kumu Fazla Tuketme! Bize De Lazim Daha Iyi Tatiller Piril Piril Deniz, Altin Sarisi Kumsal, Bol Gunes, Guzel Kizlar… Kisacasi Muhtesem Bir Tatil Icin Hersey Seninle Olsun Iyi Tatiller

Bu tatilde inşallah Sensizken Göz Kapatıp Açıncaya Kadar Geçer Aşkın Sana Ve Kendime iyi yolculuklar Diliyorum.