Yeni Aşk Nickleri

• Konuyu başlatan LAL
  • Başlangıç tarihi
  • Görüntülenme 7.157
LAL
Moderatör
Yeni Aşk Nickleri, Yeni Nickler, Aşk Nickleri, En Güzel Aşk Nickleri, Yeni Aşk Nickleri 2011

Aşıklar için msn nickleri sizler ile paylaşıyoruz

- Bizim aşkımız istanbul kadar büyük, berlin kadar anlamlı, ağrı kadar yıkılmaz, paris kadar çekici, izmir kadar vazgeçilmez Aşk dediğin bizim gibi olmalı

- Sen gelipte pişmanım desem, bana ceza ver razıyım desen sana tek 1 ceza verirdim Seninde benim gbi sevmeni isterdim!

- Ağlamak çocuklara affetmek Allah''a mahsustur Aldatırsan çocuk deilim ağlamam Allah değilim affetmem

- Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun Ve artık söylüyorum "SENİ SEVİYORUM"

- Seviyorum sevmenin acı verdiğini Her sevenin sevilmediği bile bile Ama yine de bir umut taşıyorum Belki seven sevilir diye

- Yüreğime bir türlü o gitti diyemiyorum

- Balığın suya, çiçeğin güneşe, insanın sevgiye ne kadar ihtiyacı varsa o kadar muhtacım sana

- Sen her gece yatağımda düşündüğüm, şiirlere konu die seçtiğim gönlümn tek yari Haydi bekletme beni Biraz olsn düşün senin için çarpan kalbimi

- Sana bir gül sundum kokla ama soldurma Sana ömrümü sundum yşa ama harcama Sana kalbimi sundum sev ama parçalama

- Yalan bakışların sahte gülüşlerin arasında buldum seni Herşeyi kaybetmeye değecek kdr sevdim seni çünkü sen sahte deilsin!

- Unutmaki fırtınalar martıların denizleri sevmesini engellemez Tıpkı engellerin seni sevmeme engel olmadığı gibi

- Aşk ne zaman biter biliyomusun? Bitti dediğinde yüreğin acıyorsa

- Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer Sen o suya yazı yazdınŞimdi güneşin doğmasını bekle

- Şimdi daha iyi anlıyorum ki, Nefes almak değilmiş, yaşamak Ateşlerde yanmak gibi bir şey, Seni severken,sensiz olmak

- Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde,Nede aşkımı körükleyen bir rüzgar , Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm, Ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var

- Bir Gün Birçılgınlık edio seni sevdiimi söylesem alay edip güler misin yoqsa sende sewer misin?

- Sevmek ölmektir bence, bende sevmiştim ölmeden önce

Bir gün gelip "ben mi dünya mı" die soracaksın Ben dünya diyeceğim we sen çekip gideceksn ama blmeyeceksin ki benim dünyam sensin

- Yanlızlık benim eski sevgilim yalnızlık benim en vefalı yarim ben onu kimler için terkettim o beniii bırakmıyor!!

- HEP KALANLARA GİDENLERİ KATTIM! BİR GÜN YERİNE GEÇEMEDİLER O KALANLARA GİDENLERİ KATTIM YİNE BİR TANE SEN EDEMEDİLER

- Sen beni sevmeyip başasını sevsende umarım oda severBAŞKASINI!

- Aşk bir eşkiyanın hayata itirazıdır susarsa çatışma konuşursa savaş yazarsa destan severse devrim olur tutku ben bir eşkiyayım ve sana aşığım

- Sen beni öyle bir hale getirdin ki dostlarım bile güldü ama ben seni öyle bir hale getireceğim ki düşmanların bile ağlayacak!

- Aşk Gülmekten çok ağlamak, yaşamaktan çok ölmek, gelmekten çok gitmektir ve aşk öyle haindir ki nerede imkansız varsa orayı sever

- Aşk sevipte ayrı kalmaksa, sevgilerin sonu hep ayrılıksa, ömürlerin sonu hep karanlıksa, al dünya bu aşkı Sende kalsın!

- Ey kahverengi gözlerine tutulduğum çocuk! Eğer seni çok sevdiğimi kanıtlamamı istersen bulutsuz bir gecede gökyüzüne bak Görebildiğin binlerce yıldzdan her biri sana gnderilmiş öpücüklerdir!

- Seni görmek su, senle yaşamak nefes olsun 3 gün susuz yaşayabilirim ama nefessiz asla!

- Sevgini göstereceksin söylemek yetmez Sevgi gözlerinde olacak sözlerin yetmez Seveceksin benim gibii ama kalbin yetmez!

- Kimi rüyalarda görülmeye değerdir, kimi gerçeklerde yaşanmaya Sen gördüğüm en tatlı rüya, yaşadıkça bitmesin dediğim en güzel gerçeğimsin!

- Seni uzaktan sevmeyi, Bana bakmadan görmeyi, Seni duymadan dinlemeyi, Gözyaşlarımla gülmeyi, Kavuşmak için sabretmeyi, Herşeyi öğrendim ama sensiz olmayı asla

- Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var

- Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun, ve artık bir karar aldım söylüyorum Seni Çok ama Çok Seviyorum

- Hepsi Gidici Sen Kalıcı , Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu , Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE , Hepsi Öylesine Sen Ölesiye

- Herkesi sevebilirdim sevmeye senden başlamasaydım