Yaz Modasi çok Renklii...

gizems HaRbİ PrEnSeS
ıÜüYaz modası çok renkli !
Markalar gençlere yönelik koleksiyonlarında canlı renklere, mini şort ve eteklere, işlemeli jean kumaşlara yer veriyor.


Bu sezon gençlere yönelik tasarımlarda eğlence teması ön planda. Koleksiyonlar hem çocuksu, hem feminen, hem de spor. Kısacık etek ve şortların altına platform ayakkabılar giyiliyor. Belleri yükselen jean'leri kalın örgü kemerler süslüyor. Tahta Afrika stili bilezikler en az giysiler kadar ön planda. Giyimde sınır yok, hemen her şey kombinlenebiliyor; şık diye nitelendirebileceğiniz bir eteğin üzerine spor bir mont, spor bir pantolonun altına dore topuklu ayakkabılar giyebilirsiniz.

Kapriler bu yazın vazgeçilmezi

Kapriler bu yaz hem kadın, hem erkek koleksiyonlarının gözdesi. Kaprileri tişörtlerle ya da kısa montlarla kombinleyebilirsiniz.

Pırıltılı işlemeler

Koleksiyonlarda uçuşan canlı renklerde kumaşların üzerini dore payetler, jean etek ve pantolonları renkli işlemeler süslüyor. Etnik detaylar ağırlıkta ve kemer giysilerin vazgeçilmez bir parçası.

Ayakkabılar renklendi

Ayakkabılar bu yaz klasik renklerin dışında mor, yeşil, turuncu, sarı ve mavi gibi canlı renklerde tasarlanmış.

Keten şapkalar

Şapka önemli bir yaz aksesuarı. Birçok marka renkli keten ve pamuklu kumaştan şapkalarını büyük tokalar ve çizgili kumaşlarla süslüyor.

Hasır topuklar çok moda

Şortlar bu yaz her zamankinden daha kısa. Mini şortları askılı bluzlarla ve spor ceketlerle giyebilirsiniz. Kıyafetinizi platform topuklu ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz. Hasır topuk bu yaz da çok moda.

Jean yine çok gözde

Jean her sezon olduğu gibi bu sezon da çok moda. Markalar koleksiyonlarında jean eteklere, elbiselere ve ceketlere yer veriyor. Kısa ve uzun kollu jean elbiseler ince kemerlerle tamamlanıyor. Beller de giderek yükseliyor.
 

Benzer Konular

Yanıtlar
2
Görüntülenme
7B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
1B
Yanıtlar
3
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
2
Görüntülenme
1B
Yanıtlar
6
Görüntülenme
1B
Üst