Yanlızlık Sözleri

cicozz Çocukluk cicozlarda saklı
Yalnızlık Sözleri

Bir Avuctu Aradigim, Yuregimi Koyacagim, Bir Cift Gozdu, Gozumden Sakinacagim Bakmaya Kiyamayacagim. Ne Sairlein Misralarinda Nede Picassonun Monalisasinda.

♥ Yuruyorum Yine Sokaklarda, Yagmur Yagiyor Saclarima, Suzulup Karisiyor Goz Yaslarima, Dayanamiyorum Yokluguna, Gel Gotur Beni Uzaklara.

♥ Aklimdaydin Gun Geceye Devrildiginde, Gece Uzundu, Yagmurluydu, Hava Soguk Sen Uzaktin! Oysa Bir Sen Vardin Icimi Isitacak.

♥ Gece Yorulmus Oturur Basucumda, Yalnizliksa Uyuya Kalmis Yatagimda, Goz Yaslarim Bir Arkadastan Odunc, Aglayip Geriverecegim...

♥ Gonul Isterdiki Cagrilarimiza Cagri Atilsin. Gonul Isterdiki Sevdigimiz Arasin! Herneyse Gonul Bunada Alisirsin!

♥ Yalnizligin Boylesi Hayal Etmek Bile Mumkun Degil, Ama Gercek, Hayalin Otesinde. Bir Su Damlasi Yalniz Bir Okyanusun Icinde, Oysa Binlerce Damlayla Ic Ice!

♥ Issiz Basi Bos Deryada Geziyorum. Yalnizligin Adini Senin Adinin Yanina Yaziyorum, Yaziyorum Durmaksizin, Haykiriyorum Dunyaya Bicaresizligimi!

♥ Kendimize Uzak Bir Ruzgariz Biz, Uzerine Kus Konmayan Agaclar Gibi Durdugumuz Yerde Olur Gideriz. Bir Baska Alemde Kendimiz Olmadan Eseriz.

♥ Bir Cicegin Acmak Icin Sebepler Buldugu Gibi, Yasama Dair Sebepler Bulmak Icin Yasiyorum. Eger Bir Gun Gelirde Yasamak Icin Bir Sebep Bulamazsam Olmek Icin Bir Sebep Bulmusum Demektir.

♥ Ellerimi Her Uzatisimda Boslukta Kaliyor, Her Gun Kurdugum Dusler Hep Bosa Cikiyor, Ne Oldugunu Bilmiyorum Ama, Birileri Duslerimde Hickirarak Agliyor.

♥ Yoklugun Sirtima Saplandi Bir Bicak Gibi Akitir Tasa, Topraga Kanimi Dunya Seninle Aydinlik Ve Guzeldi Simdi Bin Gunes Dogsa Goturmez Karanligimi.

♥ Bir Yerlere Varmadan, Nasil Boyle Hic Durmadan Akip Gidiyor Gunler. Yasam Diye Verdigin Bumu Soyle. O Mu Sirtima Sapladigin Hancer!

♥ Dayanmak Zor Yalnizligina Aksamlarin, Unutmak Mumkun Degil Seni Bir Sarki Gibi Agir Agir Ilerleyen Bu Zaman Icinde, Her An Bir Sarhosluktur Sensizligin Verdigi.

♥ Su Anda Hicbirsey Mumkun Degil. Su Anda Herseyden Ayri, Herseyden Uzak Ve Herseyden Mahrumum Ben. Su Anda Sadece Yalnizlik Ve Kahir.

♥ Anlatsam Derdimi Kimse Anlamaz, Perisan Halime Golgem Acimaz, Olsemde Ardimdan Bir Kul Aglamaz, Bir Dost Ariyorum Bulamiyorum!

♥ Gecenin Karanligi Odama Vuruyor, Yasadikca Yalnizligimi Hissediyorum, Oyle Aci Veriyorki Bana, Acimi Kadehlerle Paylasiyorum