Vücudu Sıkılaştıran Takviye

BlueBerry Harbi Aktif Üye
Mustela Anne Serisi’nden kadınlara özel incelmeye yardımcı gıda takviyesi Activateur Fermeté Corps artık Türkiye’de! Fransız Expanscience Laboratuarları’nda hazırlanan özel formülü sayesinde sıkılaştırma, inceltme ve canlılık kazandırma özelliklerine sahip Activateur Fermeté Corps gıda takviyesini güvenle kullanabilirsiniz.

Yaz aylarında herkesin ortak sorunu kışın alınan fazla kilolardan kurtulamamak. Hele bir de bu kilolar belli bölgelerde yoğunlaşmışsa işimiz çok zor. Tek başına diyetin veya sporun yeterli olmadığı noktada gıda takviyesi ile vücudunuzun yeniden şekillenmesini sağlayabilirsiniz.

Mustela Activateur Fermeté Corps gıda takviyesi, B Grubu vitaminler, Manganez, Çinko ve Boraj Yağı sayesinde cildi yeniden yapılandırıyor. Kilo kontrolündeki etkileri bilinen Omega 3 sayesinde, belirli bölgelerde toplanmış rahatsız edici fazlalıkların azalmasına yardımcı oluyor. Boraj Yağının da etkisiyle birlikte Omega 3 yağların vücuttan atılmasını ve cildin sıkılaşmasını sağlıyor. Formülünde bulunan Ananas Özü’nün etkisi sayesinde ise cildinizin gerginleştiğini hissedeceksiniz.

Mustela Anne serisinin bu özel ürünü ile cildinizin elastikiyeti ve esnekliğini geri kazanıp, vücudunuzun sıkılaştığı klinik incelemeler sonucunda kanıtlanmıştır. Düzenli kullanım ile 4 haftadan itibaren vücudunuzda tutulan su kolay bir biçimde vücuttan atılacak ve 8 haftadan itibaren ise cildiniz daha sıkı görünecek. 3 aylık kürün sonrasında cildinizin görünümünde % 82 oranında iyileşme ile beraber kalça, bacak ve bel çevresinde gözle görülür bir fark hissedeceksiniz.

Kullanım tavsiyeleri: Sabah ve akşam birer kapsül, 3 aylık kür tavsiye edilir. (1 kutu = 1 aylık kür)

8 HAFTADAN İTİBAREN GÖRÜNEN SONUÇLAR

* Kilo: -6 kg’a kadar
* Kalça çevresi: -9,5 cm’ye kadar
* Bacak üstü çevresi: -5,4 cm’ye kadar
* Bel çevresi: -10,5 cm’ye kadar
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
M
Yanıtlar
0
Görüntülenme
11B
Misafir
M
Yanıtlar
2
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
4
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Üst