Vin diesel

eVaq0Liq Bayan Üye
Vin Diesel (gerçek adı: Mark Sinclair Vincent, d. 18 Temmuz, 1967, New York kenti) ABD'li aktör. Boyu,1.84 çok yakışıklı olarak ta bilinir . araba kullanmayı çok sevdiğini de söylemek gerekir.

The Fast and the Furious filminde Dominic Toretto, Er Ryan'ı Kurtarmak filminde Private Caparzo, xXx filminde Xander Cage, Pitch Black ve The Chronicles of Riddick filmlerinde Richard B. Riddick karakterlerini canlandırmıştır.Kendisinin en iyi filmleri arasında gösterilen A Man Apart (İntikam Ateşi) adlı filmde Sean Vetter karakterini canlandırarak dikkatleri üzerine çekmiştir. Bu filmle birlikte aksiyon aktörlerinin en iyileri arasında gösterilen Vin Diesel, Find me Guilty (Beni suçlu bulun) ve Komando Dadı filmleriyle komedi dalında da başarılı olduğunu kanıtlamıştır. Aynı zamanda ünlü yıldız Michelle Rodriguez ile de yaklaşık 2 sene kadar bir ilişkileri olmuştur.Şu anda bile seri olan The Fast and the Furious filminin çekimlerinde olan Diesel eski sevgilisi Michelle Rodriguez ile aynı sahnede çalışmaktadır.Aynı zamanda filimde de sevgili rolünü oynamaktadırlar.

Hiç Oscar ödülü kazanamayan Vin Diesel'e taçsız kral lakabı otoriteler tarafından konulmuştur. New York City'de doğan Vin Diesel bir de 2008'de doğmuş kızı vardır. Vin Diesel çok yönlü oyuncu olarak da bilinir. Sadece oynamakla yetinmez aynı zamanda yapımcılık görevlerinde bulunur, senaryolar hazırlar. Kendisinin One Race Productions adlı ünlü film şirketi vardır. Ayrıca video oyunlarına meraklı olan yıldızın bir de Tigon Studios adlı oyun şirketi vardır; The Wheelman ve The Chronicles of Riddick oyunlarıyla piyasada yüksek satış rakamlarını bulmuştur...
 
M
mert
Win diesel için yapılan saç stlini izledinizmi?

Vin Diesel hair styles ►
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Yanıtlar
18
Görüntülenme
4B
Yanıtlar
1
Görüntülenme
152B
elif ÇORUH
E
Üst