Uzun boya bunlar yakışır....

gizems HaRbİ PrEnSeS
Uzun Boya Bunlar Yakışır.,

Hollywood yıldızları kusurlarını nasıl gizliyor merak ediyor musunuz.?

Siz de Uma Thurman, Mischa Barton ve Nicole Kidman gibi uzun boyluysanız,

işte yapmanız gerekenler...

Hayranlık duyduğumuz ünlü isimlerin hepsi mükemmel vücut ölçülerine sahip değil. Kimisi geniş kalçalarından, kimisi boyunun kısa veya çok uzun olmasından, kimisi de omuzlarının darlığından şikayet ediyor.

Ama onlar bazı püf noktalara dikkat ederek, giydikleri her şeyi kendilerine yakıştırmayı beceriyor. Bu hafta Uma Thurman, Mischa Barton ve Nicole Kidman gibi uzun boyluysanız, yapmanız gerekenlerin listesini veriyoruz.

Jean pantolonlar

* Gözünüze kısa görünen jean pantolonlarınızı, modaya da uyduğu için rahatlıkla giyebilirsiniz. Kısa paça uzun bacaklara çok yakışır.

* Eğer bacaklarınız çok inceyse, bol jean giymeyin. Bol jeanler içinde yüzüyormuşçasına, sizi daha da ince gösterir.

* Poponuzu daha büyük göstermek istiyorsanız, küçük arka cepli; daha küçük göstermek için de daha büyük cepli modelleri tercih edin.

* Daha geniş bacak ve kalçalar için, geniş paçalar ve üst tarafta daha sıkı oturan, alta doğru genişleyen jean modelleri sizin için daha uygun.

Etekler

* Mini etekler uzun bacaklarda dikkat çeker ama ayarı doğru yapmak çok önemli. Üstünüze bol bir üst (kısa veya uzun kollu) giyerek, mini etekle çok öne çıkan bacaklarınızı daha geri plana atabilirsiniz.

* Uzun etek giyecekseniz boy ölçüsüne dikkat edin. Uzun eteklerin boyu en fazla ayakkabıların üzerinde olmalı, kesinlikle yere değmemelidir.

* Eğer uzun ve aynı zamanda çok zayıfsanız, dar, kalem tipi bir etek tercih ederek vücudunuza biraz kavis katın.

* Çan kesimi etekler (dize doğru açılan) fazla kavisli vücutları daha düz gösterir ya da tam tersi, dar basenleri daha şekilli gösterir.

Ceket ve bluzlar

* Çok kısa tişörtler uzun boylular için bir kabustur. Kalçanızın hizasında olan modellere ağırlık verin, en azından beliniz kapanmış olmalı.

* Eğer üst bedeniniz bacaklarınızdan daha uzunsa, kısa pilot montlar giyin. Bu tip üstler bedeniniz ile bacaklarınızın dengelenmesini sağlar.

* Omuzlarınız darsa, kot ceket veya erkek ceketleri giyin. Ayrıca omuzlarda bulunan detaylar ve işlemeler omuzlarınızı daha geniş gösterir.

* Kendisine büyük gelen bluzlar giymek, en çok uzun boylulara yakışır. Bu konuda özgür davranabilirsiniz.

Elbiseler

* Kısa, baby doll tarzı elbiselerden kaçının. Uzun elbiseler size çok yakışacaktır.

* Eğer kiloluysanız, daha ince görünmek için düz, koyu renk, dizinizin hemen altında biten boyda elbiseler seçin.

* Eğer tek rengin sizi daha da uzun gösterdiğini düşünüyorsanız, belinize bir kemer takabilir veya eşarp bağlayabilirsiniz.
 
gizems HaRbİ PrEnSeS
tmm onlarıda bulcam
ama giyinme tarzını bulabilirim ne dersin...?
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Yanıtlar
1
Görüntülenme
2B
Üst