ürpertici olay

prenses MoNo MeLeği ♥
Bu olay Bursa'da olmuş. 17 yaşında bi genç kız aniden ölmüş. Aile perişan olmuş ama n'apsınlar, kızı defnetmişler tabii. Aradan bi kaç gün geçmiş. Baba kızını rüyasında görmüş. Kız sürekli titriyomuş ve "Çok üşüyorum baba. Yalvarırım üstümü ört" diyomuş. Adam sabah kalktığında rüya aklına gelince hüngür hüngür ağlamış. "Gül gibi evladımı kaybettim. Rüyama giricek tabii" diye düşünmüş. Karısının üzülmemesi için de ona hiç bişey söylememiş. Ama ertesi gece, sonraki gece, daha sonraki gece, hep aynı rüya: "Çok üşüyorum baba. N'olur üstümü ört!" Baba bi gece yine aynı rüyayı görürken kan ter içinde uyanmış. Dayanamamış, karısının, "Nereye bey bu saatte?" demesine aldırmadan sokağa fırlayıp soluğu mezarlıkta almış. Kızının mezarına gelince ne görsün? Mezar açık ve bomboş! Adam ne yaptığını bilmez bi halde mezarlık bekçisinin kulübesine yönelmiş. Allahım, o an gördüğüne yürek dayanmaz. Bekçi resmen kıza tecavüz ediyomuş! Meğer bu aşşağılık herif her zaman, yeni gömülen ölülere belli bi süre bunu yaparmış....

Benim tüylürim ürperdi ve bunu yapan kişiyi lanetliyorum
ALINTI

ShadoW sıradan bi üye
burası türkiyee :) , tavuga , kediye köpeğe yapan ona hayli hayli yapar.

o.. çocuğu mu yok ! ( bu arada küfür değil 1 film adıdır o :D )

Enver Paşa Yeni Üye
Sayın arkadaşlar, kaynağı belli olmayan her söylentiye inanmayın lütfen, böyle bi olay olabilir mi sizce ? Dünyada bunun bi örneği vardı, morgdaki ölülere tecavüz eden sapık birinin haberi yapılmıştı, 7 milyarda bir olan sapıklıktır bu. Türkiyemizde bunun olabileceğine ihtimal bile vermiyorum ...

Papatya_Perisi Baby on Board
olması mümkündür bu olayın.
Peygamberimizin (s.a.v.) zamanında da aynı böyle bir olay olmuş. bir ailenin kızı vefat ediyor ve kızı sahip olduğu altınlarla beraber gömüyorlar. mezarları kazıp cenazelerin kıymetli eşyalarını çalan bir gençde bunu görüyor tabi ve hemen gece işe koyuluyor. mezarı kazıyor kızın altınlarını alıyor almakla kalmıyor kıza tecavüz ediyor. birden bire kız 'bunu bana niye yaptın?!' diyor genç korkuyor tabi ve kaçıyor. Peygamberimize (s.a.v.) sığınıyor Ona işlediği günahı anlatıyor. Peygamberimiz (s.a.v.) bu genci kovuyor. genç ızdırap içinde aç susuz Allah (c.c.)den af diliyor ve rahim ve rahman olan Rabbim o genci affediyor.
yıllar önce bir kitapta okumuştum aklımda kaldığı kadarı ile anlatmaya çalıştım.
mezar bekçisinide 1-2 sene önce okumuştum benimde tüylerim ürpermişti. Allahım bizleri insan kılığında dolaşan iblis/şeytandan koru...Amin.

Enver Paşa Yeni Üye
Mümkün olmasına mümkün de, bu olayın bursada yaşanmasını aklın alıyomu , bu tür onlarca söylenti(birçoğu da çok saçma) var, madem böyle bi olay var, kaynak göster, nerden bulup da alıp foruma koyduğunu söyle , bakalım arkası var mı bu olayın, Papatya_Perisine de söylüyorum, anlattıkların için tek bir kaynak gösterebilir misin ? yoksa hepsi sadece bir söylentiden ibarat mi ?

o kitabın adını bir hatırlaya bilsem yazardım zaten. tam 7 yıl önce okuduğum bir kitaptı, adını aklımda kalmaması gayet normal... fakat adını öğrendiğim anda hemen söyleyeceğim...

Enver Paşa Yeni Üye
Konuyu açan arkadaşdan da cevap bekliyorum fakat foruma takılmıyo gibi artık... Herkese söylüyorum arkadaşlar, bu tür garip olaylar duyduğunuzda kaynak isteyin, aslını araştırın, daha sağlıklı haber edinelim...

kaynağı var fakat kaynağın adını hatırlamakta güçlük çekiyorum. kitabın satın alan arkadaşımla bir görüşebilsem hemen sölicem fakat şu sıralar o da mümkün değil

Enver Paşa Yeni Üye
kaynağı var fakat kaynağın adını hatırlamakta güçlük çekiyorum. kitabın satın alan arkadaşımla bir görüşebilsem hemen sölicem fakat şu sıralar o da mümkün değil

sadece sana değil ortaya söyledim , senin durumu anladık zaten :), bu konularda çok dedikodu çıkıyor da, amacım asılsız dedikoduları gerçeklerden ayırt etmek ...

olabilir haklısın fakat her şeyin mümkün olabileceğini bildiğimiz bir zamanda yaşıyoruz. kıyamet alametleri...