Türksat TV8 Frekansı

#1
Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 kanalının uydu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girerek kolayca taratıp kanalı bulabilirsiniz. TV8 büyük bir değişim yaşayarak yeni yayın dönemine bomba gibi girdi.

Reyting rekortmeni yapımları Türkiye'ye getiren ve izleyiciyi ekranlara bağlayan Acun Ilıcalı, TV8 kanalı bir eğlence kanalı haline getirdi. Kanalda haber programı bile yok. İnsanların stres ve ağır tartışmadan uzak bir şekilde eğlenmesini isteyen Acun Ilıcalı, Yetenek Sizsiniz, O Ses Türkiye, Survivor gibi fenomen yarışma programlarının yanında Ütopya, Ninja Warrior Türkiye ve Ver Fırına gibi yeni formatlar TV8'in yarışma programları arasında.

Ayrıca Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak ve Eser Yenenler'in sunduğu ve kısa sürede kemikleşen bir izleyici kitlesine kavuşan 3 Adam adlı talk show programı da yine TV8 ekranlarında. Bununla birlikte reytingli bir dizi olan Kaçak Gelinleri de kadrosuna katan TV8 çoktan en çok izlenen kanallar arasında yerini aldı bile.

Digitürk'le yapılan anlaşma ile İngiltere Premier Ligi'nden haftada bir maç şifresiz olarak canlı yayınlanıyor. Ayrıca Türksat'ın Doğu beeminde yayın yaptığı için şifre girme derdide yaşamıyor izleyiciler.

TV8 Uydu Frekans Bilgileri


FrekansPolarizasyonSembol değeriFECKapsam
12346Yatay (H)96003/4Doğu


TV8 kanalını izleyebileceğinz diğer platformlar ve kanal numara bilgileri
PlatformKanal Sırası
Digitürk29. Kanal
D-Smart38. Kanal
Teledünya34. Kanal
Tivibu29. Kanal


Ayrıca Azerbaycan'ın milli uydusu Azerspace uydusundan da yayın yapmaktadır.
 
Top