Türkçe ve İngilizce pankartlar

bjk1903carsi Harbi Beşiktaşlı
Türkçe ve İngilizce pankartlar

Liverpool maçında BJK İnönü Stadı tribünlerine asılan Türkçe ve İngilizce pankartlarla da terör saldırıları kınandı. Tribünlere asılan pankartlarda Türkçe ve İngilizce olarak ''Hepimiz kardeşiz'', ''Yurtta sulh, cihanda sulh'', ''Hepimiz Mustafa Kemal'iz'' ibareleri yer aldı. Ayrıca, taraftarlar tribünlerde ''Şehitler ölmez, vatan bölünmez'', ''Hepimiz Mehmetçiğiz'', ''Hepimiz Türküz, hepimiz askeriz'', ''Biz ne savaşlar gördük, ne hainler tanıdık, bölünmedik. Sen de kimsin kalleş PKK'' yazılı pankartlar açtı.

-SAYGI DURUŞU YAPILDI-
Maçın başlamasına kısa bir süre kala kapalı tribünde, tribünün tamamını kaplayan Türk bayrağıyla birlikte ''Şehitler ölmez vatan bölünmez'' yazılı pankart açıldı. Daha sonra taraftarların isteğiyle statta şehitler için 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu. Ardından da taraftarlar hep birlikte ''Kahrolsun PKK'' diye tempo tuttu.
-STAT HOPARLÖRLERİNDEN MARŞLAR-
Maç öncesi stat hoparlörlerinden 10. Yıl Marşı başta olmak üzere, Ayten Alpman'ın ''Memleketim'' parçası ve milli duyguları yansıtan marşlar çalındı. Geçmiş maçlarda çalınan popüler şarkılar ise bu karşılaşmada stat hoparlörlerinden yayınlanmadı.

Kaynak: AA
 
Son düzenleme moderatör tarafından:

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
11B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
6B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
5
Görüntülenme
3B
Yanıtlar
20
Görüntülenme
61B
Üst