Tüm online oyunlar.!!

sevdaL Sustuklarım Büyür İçimde
Knight Online
MMORPG tarzında,karakter geliştirmek üzerine kurulu bir online oyun.Bu oyunda ticaret yapabilir,karşı ırktan oyuncularla savaşabilir,partiler halinde kendi karakterinizi geliştirebilirsiniz.Daha fazla ayrıntılı bilgi için forumda knight online bölümüne bakınız.

İndirmek için:
tıkla

MU Online
Knight Online'a benzeyen fakat item bakımında biraz daha ayrıntılı yine MMORPG tarzında bir oyun.Bu oyunda knightın yanısıra düellolar yapabilir,120+ lvl olunca kanat takabilirsiniz.Oyuna yeni başlayanlar için türk serverını şiddetle tavsiye ederim.
İndirmek için:

indir

Ferentus Online
Bu da aynı tipte bir oyun.Fakat bu oyun daha yeni olduğu için yeni başlayanlara tavsiye ederim.Çünkü diğer oyunlarda çok fazla yoğunluk var bu oyunda ise makina hiç kasmıyo.Makinası yavaş olan arkadaşlar için oldukça iyi.Bir de öteki oyunlar bayağıdır war olduklarından o oyunlarda atı alan üsküdarı geçti 70 lvl adam bile war.

Dofus Online
Grafikleri Mu Online'a oldukça benziyor.Oyun 50MB indirmesi oldukça kolay.

OGame
OGame bir cesit Uzay-Stratejisi simulasyonudur.Ayni anda binlerce oyuncu tarafindan karsilikli oynanir. Senin de oynayabilmen icin sadece normal bir web browserin olmasi gerekir.
Sen cesitli stratejiler araciligiyla Galaksideki etkisini arttirmaya calisan bir Imparatorsun ! Kendi gezegenin üzerinde basladigin oyunda amacin, sana baslangicta verilen kaynaklarla , ekonomik ve askeri acidan güclü bir uygarlik yaratmak. Bilimsel arastirmalar sayesinde sürekli yeni teknolojiler ve silah sistemleri kesfedebilirsin.Oyunun ilerleyisiyle birlikte kendini, koloniler olustururken,ittifaklar kurarken savasirken,anlasmalara imza atarken ve ya ticaret yaparken bulacaksin.
Bu oyunu indirmeye gerek yoktur oynamak için:
oyna

Deicide Online
Bu oyun Knight Online'a oldukça benziyor.Ayrıca bu oyunda at,köpek gibi evcil hayvanları kullanabiliyorsunuz.Bu oyun knighttan sıkıldım diyenler için oldukça iyi bir tercih olacaktır.

Omerta
1930'ların gangster ve mayfa dünyasında geçen oyun statüye, paraya ve saygıya dayanır. Oyuncular suç işleyerek, araba çalarak ve arkadaşlarını hapisten kurtararak kıdem puanı alırlar. Hatta kendi organize suç zincirinizi kurarak banka soyabilir ve sessiz yollarda arabalara bile el koyabilirsiniz. Karanlık suç dünyasının derinlerine indikçe, birçok oyuncu kumar, kaçak içki satışı ve hatta uyuşturucu satıcılığı gibi başka iş olanakları bulabilir.

Vendetta 1923
1923lerde geçen bir mafya oyunu.Bu oyun da ogamein yapımcıları tarafından yapılmış.Şu anda ülkemize gelmediği için ingilizce oynamak zorundasınız.

The Crims
he Crims cinayet, ganster ve suçlarin olduğu CrimCity'de yer alıyor. Kazanabildiğiniz kadar saygı puanı kazanmak için sınırlı zamanınız var. Oyun sonunda en çok saygı puanı toplayan kişi, oyunu kazanır!

Life Offside
Süper bir text tabanlı holiganlık oyunu.Oyunda ister thecrims tarzı işler çevirip para kazanabilir,ister maçlarda adam pataklayıp saygınlık kazanabilir yada kendi çetenizi kurup ortalığı darmaduman edebilirsiniz.Oyun ŞİDDETLE tavsiye edilir.

Monster and Me
Bu oyunda kendi yaratığınızı oluşturup geliştiriyorsunuz.Onlardan diğer yaratıklarla savaşırken yardım alacaksınız.Oyun hakkında fikir sahibi olmanız için aşağıya oyunun bir adet screenshotunu koydum.

KAL Online
MMORPG tarzında.Itemler topluyorsunuz,yaratık kesiyorsunuz,level atlıyorsunuz.

Bite Fight
Bu oyun da ogame tarzı bir simulasyon.Vampir veya kurtadam ırklarından birini seçiyorsunuz we oynamaya başlıyorsunuz.Şehirde dükkandan silah weya malzeme satın alabilir,şehirde mezarcının yanında çalışarak altın kazanabilir ve bu altınlarla kendinizi geliştirebilirsiniz.Bu oyunu oynamak için uzun zaman başında durmanıza gerek yok.Ayrıca bu oyunu indirmenize de gerek yok aynı ogame gibi browserdan oynanıyor.Ogame'i sevdiyseniz bunu da %85 seveceksiniz.

Martial Heroes Online
Martial Heroes (d.o second edition)3 boyutlu MMORPG tarzı bir oyun.Bu oyunda diğer MMORPG tarzı oyunlardan farklı olarak kendi iteminizi yaratabilme şansına sahipsiniz.

RYL:2
Gerçekten çok kaliteli bir oyun.Avrupada en çok oynanan online oyunlar arasında.Bu oyunda da kendi karakterinizi yaratıyor,level atlıyor,görev yapıyorsunuz.Bu oyunda da guild(clan) sistemi mevcut.

Lineage 2
Oyun gerçekten çok güzel ama boyutu biraz fazla büyük olduğu için(1gb) indirenin pek fazla olucağını zannetmiyorum ama yinede ben indiririm benim 2048lik bağlantım war falan diosanız

Gunz OnLine
3D online fps action oyunu.Giysilerinizi,silahlarınızı seçiyorsunuz ve çatışmaya başlıyorsunuz.

Kurtlar Vadisi Online
Oyunumuz internet üzerinden oynanan yazı tabanlı bir mafya oyunudur. Oyunda round sistemi vardır dolayısıyla bir üye oyunda çok öne geçtiğinde oyun sonsuza kadar sıkıcı bir şekilde geçmemektedir. Her roundun ayrı bir ödülü vardır.Oyunda adam kiralıyorsunuz,para kazanıyorsunuz,ticaret yapıyorsunuz...

Son düzenleme moderatör tarafından:
bww210 Yeni Üye
bende fenerliyim beeeeeeeeeeeee

👍helal fener mmehmet topuzu kaptı be :)👍🤷beşiktaşda böle kaldı alamdı die:whistle:cimbomda kendi derdinde :Dfener ise mutlu trabzon ise telaşlı:eek: