"Toulouse" u geçebilirmiyiz??

ridoarikufuto the guardian
Arkadaşlar ben diyarbakır maçından sonra bayağı bi hayal kırıklığına uğradım takıma olan güvenim azaldı, açıkçası turu geçeceğimize inanasım gelmiyor.. sizce ?
 
hortLak c ε ή κ
Toulouse Fizik bakımından Çok güçlü bi takım . Fransız Takımları Eleme usulü maçlarda dış sahada genellikle kapanarak oynarlar . Trabzonun kapanan toulouse takımını açması ve galip gelmesi çok zor bi ihtimal bence . Trabzonun işi zor ;)
 
Ömer
Yönetici
Gönül ister geçsin ama zor..Umuyorum ama sanmıyorum.
 
pesimist sanal alem
bence trabzonun toulouse avni akerde bile yenmesi mucize gibi duruyor inş yener ama cok zor trabzon takım olamadı kadro iyi degil kendi sahasında baskıya giriyor trabzon ama inş yener temennimiz bu
 
Ömer
Yönetici
valla bu sene bence ocak ayını sadece fener ve gs görebilir avrupada.sivas ve ts zaten elendi sayılır.bjk desen hiç şansı yok şl de bu kadroyla.
 
Ufukrhsn Üye
Tsden bişeyler bekliyordum ama olmadı malesef bu kadroyla çokzor daha güçlü bir takım kurmaları lazım..

Sivasın şuanda diğer anadolu takımlardan hiçbir ayrıcalığı yok yani geçen seneki ayrıcalığıda bu sene kayboldu onlarda elendi sayılır inşallah bu sene ligde ii bi yerlere gelirler..

Fenerbahçe alexe bağımlılığından bir anda deilde yavaş yavaş kurtulmalı bu takım daha ii gibi geliyor bana bu oyunla tebrikler fb..

Galatasaray gelicek olursak :)

Turu atladık diyebiliriz inşallah böyle devam ederiz..
 

Benzer Konular

Yanıtlar
1
Görüntülenme
5B
Yanıtlar
1
Görüntülenme
353
Yanıtlar
4
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
1B
Üst