Takma Tırnak Modası

Sehbal Üye
Takma tırnak modelleri, Takma tırnak kullanımı, Takma tırnaklar nasıl kullanılır?

Evet harbiforumun modayı takip eden sevgili ziyaretçileri bu yazımızda sizlere takma tırnak modası hakkında kısa kısa bilgiler sunacağız umuyoruz ki işinize bu bilgiler işinize yarayacak.

Tırnağın uzamasını engellemeyen, aksine kalkan vazifesi görerek uzamayan sağlıksız tırnakları koruyan takma tırnaklar, tırnak yeme alışkanlığı olanların bu sorundan kurtulmalarına da yardımcı oluyor.

Takma tırnaklar nasıl yapıştırılır?

Bir diğer soruda takma tırnak yapıştırıcılarının ayrı bir şekilde satılıp satılmadığıdır. Takma tırnaklarda genelde japon yapıştırıcısı diye bilinen yapıştırıcılar kullanılmaktadır. Bu yüzden size yakın bir kırtasiyeden japon yapıştırıcısı alıp kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Hazırsanız güzel bayanlar takma tırnak modellerine geçebiliriz hepsi gerçekten birbirinden güzel görünüyor tırnaklarımı uzatmayı düşünürsem birgün hemen bu tırnaklardan temin etmem yeterli.

takma tirnak (1).jpgtakma tirnak (2).jpgtakma tirnak (3).jpgtakma tirnak (4).jpgtakma tirnak (5).jpgtakma tirnak (6).jpgtakma tirnak (7).jpgtakma tirnak (8).jpgtakma tirnak (9).jpg
 
Üst