Takdir Teşekkür Hesaplama

• Konuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
  • Görüntülenme 37.255
K
Kayıtsız Üye
Takdir Teşekkür Hesaplama, Lise Takdir Teşekkür Ortalama Hesaplama
Arkadaşlar lisede takdir teşekkür ortalaması kaçtır? Merak ediyorum bu soruma bir cevap alabilirsem sevinirim. Notlarım güzel, ortalama puanımı hesaplamak istiyorum.

Son düzenleme moderatör tarafından:
cicozz Çocukluk cicozlarda saklı
Lise Ödül Yönetmenliğine göre; not ortalaması
3.50-4.49 arası olanlar öğrenciler Teşekkür Belgesi
4.50-5 arası olanlar öğrenciler Takdir Belgesi ile ödüllendirilirler.

Ortlama hesabı şöyle yapılır, tüm derslerin notları tek tek toplanır (3+4+5+5 gibi) çıkan sonuç ders sayısına bölünür ve ortalama hesaplanır.

Son düzenleme moderatör tarafından:
tige Yeni Üye
Takdir Teşekkür belgeleri ödül olarak güzel bir şey olsa da benim gibi öğrenciler için her zaman başkasıyla kıyaslanma unsuru olmuştur.

- Bak gördün mü Necla'nın oğlu Tahsin Takdir almış.

- Lütfiye'nin kızı Zuhal Teşekkür almış gördün mü?

Gibisinden laf sokmalara maruz kaldım öğrencilik hayatım boyunca. O yüzden takmayın arkadaşlar kafaya takdiri teşekkürü. Okul hayatınızda başarısız olabilirsiniz ama iyi bir dersane ve anlatabilen öğretmenlerle üniversiteye iyi hazırlanıp benim gibi Mimarlık okuyabilirsiniz ilerde.

Sakın yılmayın takdir teşekkür alamıyacam hocam şurdan puan burdan puan diye dert etmeyin.

Bi de teselli geyikleri vardır.

- Bizim oğlan teşekkürü 0,02 puanla kaçırdı.

- Oğlum Bedenim 5 düşse teşekkür alıyordum.

Öğrencilik yıllarımın en büyük tesellisidir.

deep Harbi Aktif Üye
tige çok hoş bir yorum yapmışsın. Benim kardeşim de takdir alacağım diyordu, bakalım alabilecek mi? İnşAllah tüm öğrenciler muratlarına ulaşırlar diyelim.

qamsin Yeni Üye
gurbette ailemden ayrı okuyorum. bu gurbeti teşekkür ile taçlandırmak istiyorum verdiğiniz bilgiler için Allah sizden razı olsun. tüm arkadaşlara başarılar.

bu arada benden bi tavsiye sözlü notlarınızı yüksek tutmaya çalışın, öğretmenler kânât verirken tabi sizin iyi niyetinize hoca ile diyaloğunuzu da göz önünde bulundururlar... yağ çekmek değilde samimi olun hocalara... 1-2 not kalıyorsa takdire teşekküre zaten hocalar genelde iyi niyet gösterip tamamlıyorlar notu.

tamer135 Yeni Üye
takdir teşekkür falan bunlar hikaye arkadaşlar... ben sınav için uraşıyorum, sınava çalışın siz zaten takdir teşekkür kendiliğinden gelecek inanın buna.

q4m30w3r Yeni Üye
bir ve ikinci yazılı notlarına göre, teşekkürü 1 puanla kaçırıyorum ya olacak iş mi? neyse 3. yazılılara bakacaz artık.

bakalım 7. ye geçtim daha takdir teşekkür yüzü görmedim.

tige nin dediği gibi başkaları ile kıyaslanmama uyuz oluyorum...