Subway Surfers Bilgisayar Versiyonu indir (PC)

Ömer
Yönetici
Subway surfers bilgisayarda nasıl oynanır

Tablet ve akıllı telefonların fenomen oyunu subway surfers oyununu bilgisayarda nasıl oynayabileceğimizi, harbiforum.net olarak merak ettik ve kullanıcılarımıza bu oyunun pc üzerinden nasıl oynanacağını anlatacağız.

Öncelikle şunu belirtelim oyun tamamen ücretsiz yani freeware bir oyun. İlk olarak Bluestacks üzerinden oyunu oynamaya çalıştık ancak oyunu kontrol edemedik.

Bir kaç araştırma sonucu karşımıza Intel AppUp Center programı çıktı. AppUp uygulaması Intel'in bizlere sunduğu ücretsiz bir hizmet.

Bu hizmetin nimetlerinden istifade etmek için üye olmamaız gerekiyor ve bunu Resimli olarak harbiforum ailesi mensubu herkesin istifade edeceği şekilde yazının devamında anlatacağız.

Öncelikle buradan;

Subway Surfers PC Download

İndirme linkine ulaşıyoruz ve soldaki "Download Now" tuşuna basıyoruz.

Programı dosyasını indirdikten, sonra programı kurun. Yaklaşık bir iki dakikada program kurulacaktır.

Program kurulduktan sonra Intetl AppUp Center otomatik olarak açılacaktır. Tıpkı, Android Market (Google Play) ve Apple Store gibi bir arayüz göreceksiniz.

Bu program sayesinde bir Fruit Ninja gibi bir çok ücretsiz uygulamayı indirebileceğiniz gibi, ücretli oyun ve uygulamalarıda satın alabilirsiniz.

Gel gelelim oyunumuz Subway Surfers'ı kurmaya... (Kayıt kısmını bir kereye mahsusdur)
subway-surfers-pc-1.jpg

Göründüğü gibi, Top Free uygulamaların en üst sıralarında yer alıyor oyunumuz. Oyunumuzun isminin altındaki Free tuşuna basıyoruz ve biraz bekledikten sonra bizden kayıt olmamazı ya da daha önce şifre aldıysak o bilgileri girmemezi istiyor. Facebook hesabınızı bağlayabilir yada Register Now diyerek elle bilgilerinizi girerek kayıt yapabilirsiniz.

subway-surfers-pc-2.jpg

Ben Register Now dedim ve mail adresimi yazarak bir kaç saniyede üye olup, sisteme giriş yaptım.

Görüldüğü üzere oyunu indirme işlemi başladı.
subway-surfers-pc-3.jpg

Bir kaç saniye sonra Subway Surfers'ın Install uygulaması kendiliğinden başlıyor. Normal oyun ve programları kurduğumuz gibi Next (İleri) diyerek oyunu kuruyoruz.

subway-surfers-pc-4.jpg

Oyunumuz kurulduğunda masaüstünde kısayolunu göreceğiz. Şimdi oyunu masaüstünden açarak giriyoruz ve ayarları kendimize göre yaptıktan sonra Play tuşuna basıyoruz.

subway-surfers-pc-5.jpg

Ve oyunumuz başladı. Bu oyunu malesef sadece farenin sol tuşu ve farenin sağ-sol-yukarı-aşağı hareketleri ile kontrol edebiliyoruz. Daha doğrusu klavye ile kontrol etme işini ben beceremedim. Sanırım oyun izin vermiyor ancak keşfeden bir arkadaşımız konumuza ilave olarak yöntemini yazarsa herkes istifade etmiş olur.

subway-surfers-pc-6.jpg

subway-surfers-pc-7.jpg

Lütfen bu yazıyı başka sitelerde paylaşırken harbiforum.net kaynak linkini de paylaşın, sizler için sonuçta. Artık bundan sonra diğer oyun ve de uygulamaları free tuşuna basarak indirebiliyorsunuz.

Oyunun bir çok müdavimi olduğunu biliyorum ve hepimizin işine yarayacağını tahmin ediyorum.

Her türlü soru ve sorunlarınızı konu altına mesajla yazdığınız takdirde elimizden geldiğince destek olmaya çalışacağız.