stardolla nasıl üye olunur

deep Harbi Aktif Üye
stardoll üye olma
stardoll kaydol
stardolla üye olmak istiyorum


Stardoll Royalty Nedir? Stardoll Royalty sadece Stardoll Admin'in davetiyle üye olunabilen ve sadece en özel üyelerin katılabildiği kulüptür.

Kulübün İçinde Neler Var? Kulüpte herhangi bir kulüpte olabilecek türden konular var ancak kulüpte tecrübeli ve yüksek seviyeden üyeler bulunduğundan konulara katılmak daha zevkli oluyor. Konulara katılım yüksek;genellikle en az katılımlı konular 1000 cevap üstü oluyor.

Kulübe Nasıl Üye Olunabilir?Şurası kesin: kulübe üye olmak için kullanılabilecek herhangi bir hile yok. Ancak kulübe üye olmak için sahip olunması gereken özellikleri açıklayabiliriz:

1-) Süperstar olmak (Süresi fark etmiyor)

2-) Stardoll hayatında başarılı ve tanınmış olmak

3-) Deneyimli veterbiyeli bir üye olmak

4-) En az bir yönden başarılı olmak,örneğin iyi suit tasarlamak,en aktif kulübe sahip olmak,iyi albüm tasarlamak vb.

Üye Olanlar Özel Olarak Neye Sahip Oluyor?Kulübe katılan üyeler,süperstar kaldıkları sürece elmas çerçevesine sahip olurlar.Bazı üyeler elmasa sahip olunca sonsuza dek süperstar kalınacağını ve starplazadaki tüm ürünlerin bedavaya alınabileceğini düşünüyor.Bu düşünceler tamamen yalnış,bu tür şeyler gerçekleşmez.

Bundan başka,kulüp arada sırada tüm üyeleri çeşitli hediyelerle ödüllendirir.Bu ödüller çoğunlukla giysi ve dekor ürünleri olur,elbette özel olarak tasarlanmış olur bu hediyeler.En son gönderilen hediye mor bir elbiseydi.
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
42B
Yanıtlar
18
Görüntülenme
4B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Üst