Türksat Star TV HD Frekans Bilgileri

Ömer
Yönetici
Geçtiğimiz günlerde Digitürk'ü satın alan Katarlı dünya devi BeIN Medya Grubuna satılan Star TV Türkiye'nin ilk özel kanalıdır.
star tv
1990 yılından bu yana yayın yapan Star TV en çok izlenen ulusal kanalların başında gelmektedir. Kanal Şampiyonlar Ligi maçlarını Türkiye'de ilk yayınlayan kanal olmakla bilinir. Star TV'nin bir dönem Parliament Sinema Kulübü kuşağı çok ilgi görmüştü. Bu kuşakta o dönemin en gözde Hollywood filmleri yayınlanırdı. Dört sezon devam eden kuşakta 114 seçkin film yayınlamıştı.

Star TV'nin ana haber yüzü Nazlı Çelik, Türkiye'nin en meşhur kadın spikeridir. Star Haber yıllardır Nazlı Çelik komutasında vefalı bir izleyici kitlesini yakalamıştır. Askerimize ve polisimize sahip çıkan tutumu nedeniyle oldukça takdir edilen Nazlı Çelik her gün 19:00'da Star Haber'le ekran karşısına gelmekte.

Dizileri ile de akşam saatlerinde reytinglerde üst sıralarda bulunan kanalın, şu sıralar en gözde dizileri; Kara Sevda, Paramparça, Hayat Bazen Tatlıdır, İstanbullu Gelin, Cesur ve Güzel, Kiralık Aşk dizileri.

Star TV HD Uydu Frekans Bilgileri

Frekans : 12015 MHz
Polarizasyon : H / Yatay
Sembol Oranı : 27500
FEC : 5/6
Tip : DVB-S
Modülasyon : QPSK
Uydu : Türksat 4A
Kapsam : Doğu / Türkiye
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
10B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
28B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
7B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
19B
Üst