Siyah noktalara doğal çözüm

pesimist sanal alem
Birçok yöntemi denediyseniz ve istediğiniz sonucu alamdıysanız bir de bunu deneyin.

Kadınların korkulu rüyası siyah noktaların doğal yöntemlerle temizlenmesi mümküm...

Siyah noktalardan kurtulmak için mucize iksir; elma sirkesi. Yarım su bardağı suyun içine 3 çorba kaşığı elma sirkesi ekledikten sonra iyice kaynatın.

Ardından ateşi kısın ve başınıza bir örtü örterek, yüzünüzü buharına tutun. Bu şekilde yüzünüze 15–20 dakika buhar verin.

Bu uygulamadan sonra yarı yarıya sulandırılmış elma sirkesi ile yüzünüzü silin. Bu işlemi haftada 2 kere tekrarlayın. Düzenli olarak bu uygulamayı yaptığınızda siyah lnoktaların yok olduğunu ve cildinizin daha da ışıldadığını göreceksiniz.

Siyah noktaların giderilmesi için başka öneriler :

1) Bir tutam kırlangıç otu, Bir tutam ayrık otu bir kaba konulup üstüne beş bardak su ilave edilerek kaynatılır ve bir gece dinlendirdikten sonra siyah noktaların üzerine sürülür.

2) Bir tutam nane, Bir tutam yabani kekik yaprağı, Bir tutam ıhlamur bir ka*ba konulduktan sonra üstüne yeteri kadar su ilave edilerek kaynatılır. Soğuduktan sonra siyah noktaların üstüne sürülür.

3) Bir tane çok olgun domates ezildikten sonra ince bir tülbent yardımıyla süzülür. 1 tatlı kaşığı gliserin ve iki damla asilbent tentürü eklenir karıştırıldıktan sonra bir şişeye doldurularak kullanılmak üzere saklanır. Siyah noktaların üzerine bol miktarda sürülür
 
pesimist sanal alem
4)Yoğurdun katı kısmından birazcık alıp ve birazda limon damlatıp sürdüğünüz zamanda çok işe yarıyor ama devamlılığı olması gerek
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
K
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Kayıtsız Üye
K
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Üst