sıkı ve biçili kalçalar için

gizems HaRbİ PrEnSeS
Dişiliğinizin sembolü kalçalarınızın biçimli ve sıkı bir görünümde olmasını istemez misiniz? bu isteğiniz egzersiz, doğru beslenme ve kozmetikler sayesinde mümkün.
Küçük, dar ve sıkı kalçalar... kadın vücudunun en çok ilgi çeken bölgelerinden olan kalçaların biçimli olması aslında bir hayal değil. biraz özen, bakım ve egzersiz kalçalarınızın forma girmesinde ve seksi bir görünüm almasında son derece etkili olabiliyor. dişiliğin sembolü kalçalar için yapmanız gereken tek şey biraz zaman ayırmak ve gayret göstermek
su için:
suyun yararları saymakla bitmiyor. cilt üzerinde olumlu etkileri olan suyu asla ihmal etmeyin. günde 13 bardak su içmeyi alışkanlık haline getirin.
egzersiz yapın:
sıkı ve biçimli kalçalara sahip olmak için bu bölgedeki kaslarınızı çalıştırmanız şart. bunun için en ideal hareket şudur: yere sırt üstü uzanarak kalçanızı 10 kere kaldırıp indirin. daha sonra yukarıda 10 saniye kadar tutun. bu hareketi 4 kez tekrarlayın. bunun dışında yüzme, yürüyüş özellikle de bisiklete binmek de kalçalar için önerilen egzersizler arasında yer alıyor.
masaj yapın:
masaj kalçalar için de çok yararlı. piyasada satılan masaj aletleri ile yapabileceğiniz gibi suyla da masaj yapabilirsiniz. Özellikle soğuk suyun basıncı kalçalarınızın sıkılaşması için ideal.
tuzdan kaçının:
tuzdan ve çok tuzlu yiyeceklerden uzak durun.
hareketli olun:
Özellikle masa başında oturarak iş yapan kadınların büyük bölümünde alınan kilolar kalça bölgesine gidiyor ve zamanla dolgun kalçalar ortaya çıkıyor. bu nedenle gün boyu hareketsiz kalmayın. ofisiniz üst katlarda ise asansör yerine merdivenleri kullanın.
yürüyebileceğiniz mesafeler için arabanıza ya da toplu taşıma araçlarına binmeyin.
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
1B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
5B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
6B
Üst