Sevgiliye yazılacak özür mesajları

• Konuyu başlatan deep
  • Başlangıç tarihi
  • Görüntülenme 23.554
deep Harbi Aktif Üye
Sevgiliye özür mesajları, Sevgiliye yazılacak özür kısa sms mesajları

Kalp kırmak kolaydır ancak kırılan o kalbi tamir etmek çok zordur. Hele kalbini kırdığınız kişi sevdiğiniz, kalbiniz diğer yanı ise işiniz daha zor demektir. Sevgilinizin gönlünü elbette sırf kuru sözle geri kazanamayabilirsiniz, ancak sizler için derlediğimiz sevgileye yazılacak özür mesajları belki bir nebze yaranıza merhem olabilir.

Hatalar yapılmasa affetmenin güzelliği olmazdı hayatta… Çok üzgünüm… Lütfen beni affet Sevgilim Özür Dilerim...

Sen o kadar değerlisin ki benim için, sensiz bir hayat düşünemiyorum sevgilim... Affet beni olur mu? Aşkım, her şeyim! Özür dilerim..

Bu mesaj yüreğimin en derin köşesinden geliyor. Samimiyetime inan ve beni affet bir tanem… Sensiz olamam.

Dudaklarındaki tebessümü görmek kadar hiçbir şey mutlu edemez beni. Lütfen bu dargınlık bitsin. Gülen yüzünü ve seni çok özledim.

Sensiz hiçbir şeyin tadı yok. Tüm duygulara anlam katan yanlızca senin sevgin. Seni seviyorum. Lütfen beni affet…

Hiçbir şey için, hiçbir zaman geç değildir. Ne senden özür dilemem için geç, ne de beni affetmen için. Ben senden özür diliyorum. Sen beni affedebilecek misin?

Bir daha asla ama asla seni üzmeyeceğim. Seni çok seviyorum anla. Lütfen beni affet.

Tartışmalar aslında hayatta verdiğimiz bir sınav. Aşkımızın sınavı. Bu sınavı kazanalım olmaz mı!..

Benim icin çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar. Senden beni affetmeni diliyorum. Özür Dilerim Sevgilim..

Senden özür dilemek için söyleyebileceğim daha anlamlı bir söz bilemiyorum : Seni Seviyorum…

Özür dilerim sevgilim seni aramadığım için. Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için.. Özür dilerim yaptığım her yanlış için...

Sevgilim senden Sadece özür dilemek istemiştim ama yapamadım saçma gururuma yenildim ve beni terslemenden korktum, ama sessizce çekip gitmene de dayanamadım ve bu mesajı yolluyorum şimdi.. beni affet olur mu? Özür dilerim..

Beni affetmen için ne söylemem gerekiyor? Şaka mı gerçek mi diye düşünme, sana hiç yalan söylemedim. Ben sensiz yaşayamam aşkım. Her şey için özür dilerim. Beni affet.

Seni incetmemin tek sebebi, seni her şeyden çok sevmem. Seni sevmesem böyle bir hata yapmazdım. Sevgimize affet beni hayatım.

Üzüntümü anlatacak kelime yok. Olanlar için gerçekten çok üzgünüm ve çok özür dilerim beni affet sevgilim özür dilerim..

Biliyorum bugün seni istemeden kırdım ve sonra pişmanlıklar denizinde kulaç atıp durdum çaresizce. Biliyorum bana ne kadar kızdığını, gözlerinden okudum kırgınlığını... Affet beni nolur sevdiğim... Özür Dilerim..

Bilirsin insanları kırmak istemeyen biriyi… Seni de kırmak istemedim. Çok özür diliyorum senden. Beni anlarsın umarım. Özür Dilerim Aşkım..

Hayatta kimseden özür dilemedim ama gururum aşkımdan öte değil. Senden özür diliyorum aşkım. Lütfen beni affet.

Gözlerinden okunuyor bana kırgın olduğun… Özür dilerim aşkım. Lütfen daha fazla uzatmayalım. Aşkımız bu engelleri aşacak güçte. Beni affet birtanem.