Sevgiliye yazılacak güzel cümleler

• Konuyu başlatan deep
  • Başlangıç tarihi
  • Görüntülenme 3.467
deep Harbi Aktif Üye
Sevgiliye yazılabilecek kısa güzel cümleler sözler

Sevdiğiniz kişiye güzel sözler yaşıp gönlünü kazanmak istiyorsanız, kendi cümlelerinizi yazmalısınız, kendi cümlelerimi yazacak vaktim yok diyorsanız, bunlar işinizi görebilir.

- Sana her şeyimi veririm diyemem çünkü her şeyim sensin

- Boş hayaller kurdum inandım sana, mutluluk yerine dert verdin bana

- Adını kalbime aşkla süsledim, yıllar yılı bir tek seni düşledim, bilmem ki nasıl bir günah işledim, selamın geliyor sen gelmiyorsun

- Sıkıntı çekecek kadar gücüm, acı çekecek kadar sabrım kalmasa da seni sevecek kadar kalbim her zaman vardır.

- Sana gülüm diyorum gülü sevdiğim için. Güle benzetmiyorum çabuk solduğu için.

- Yaşadığım her an Seni özlemeye itiyor beni Ağır geliyor yokluğun Beklediğimsin, özlediğimsin, özlemimsin.

- Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır.

- Sevgilerin en güzeli seni sevmek Özlemlerin en güzeli seni özlemek Ve hayatın tadı sabah kalktığında senin var olduğunu bilmek.

- Kalbim seni unutacak kadar adi ise, ellerimde onu parçalayacak kadar asildir.

- Hasretinle dağları deleceğim Bu aşkla kendime geleceğim Bir ömrüm daha olsa inan Yine bir tek seni seveceğim.

- Kül olmuş ateş yanar mı, buz tutmuş su akarmı, bu gözler seni sevmiş başkasına bakarmı?

- Sen kalbime giren bir sevda kurşunusun, seni ya orada bırakacaklar ya da çıkarırken canımı alacaklar.

- Güneşin bile buz tuttuğu bir yerde yanan bir şey görürsen bil ki o senin için yanan kalbimdir.