SevgiLim ....

akrep_zehiri ''єѕяαяℓı gözℓєя''
SürekLi seni düşünüyorum . BakışLarın , sarıLışın o beni benden aLan kokun , o beni bayıLcakmış endişesi yaşadıgım öpücüğün .. Herşeyin .. AkLıma geLiyor hüzünLeniyorum .. Elim teLefona gidiyor aramk istiyorum ama yapamıyorum.. Seni Sevdiğimi DefaLarca haykırıyorum fakat kimse duymuyor .. SokakLar buram buram hasret kokuyor ve ben seni çok özLüyorum ..

Sonra uzun uzun düşünüyorum .. SaçmaLama kimse seni duyamaz diyorum .. DuyabiLceke tek kişi var ama o da çok uzak diyorum .. Kendimi üzyorum, üzmek için mi düşünüyorum ? Sonra yaşadıkLarımız geLiyor akLıma , kurdugumuz o hayaLLere daLıyorum .. Biri bana dokunana kadarda hayaLLerime devam ediyorum .. KuruLması koLay fakat yaşanması güç oLan hayaLLerim(iz).. Seni sensiz yaşıyorum Ey SevgiLi !! Şu kaLabaLık Dünya da nasıL yaLnız kaLdığımı düşünüyorum.. MantıkLı bi açıkLaması var mı bunun ??

Beni benden başka hiç kimse anLamıyor , geç oLsada anLadım ..

YanLışLarımı düzeLtmeye çaLışsam içinden çıkamıyorum .. Kendimi karanLığa kapatıyorum herşey bitsin bi anda acıLar , küskünLükLer ,kırgınLıkLar .. Hepsi tükensin istiyorum .. Sonra köşeye çekiLip tüm duyguLarımı bitiriyorum.. Sdece seni sevdiğim gerçeği o öyLece duruyor .. KaLemim hasreti yazıyor, satırLarım ayrıLık kokuyor.. ÖzLeminLe doLuyor kaLbim .. Unutmak isterken daha çok doLuyorsun içime ..

SaatLerce ağLıyorum .. GözyaşLarımı içime akıtıyorum.. SensizLiğe hiç aLışamıyorum.. Sen Dünya dan Hayattan yararLanmaya sevgiLim .. Hayatını tüm güzeLLikLeriyLe yaşa .. Çünkü ; Dünya kaLır ; Hayat biter sevgiLim ..

:love: Cenk'i me ...:love:

akrep_zehiri ''єѕяαяℓı gözℓєя''
Amin cümLemizin .. Ben teşekkür ederim ..