SevdİĞİnİ unutmak İÇİn baŞkasi İle Çikmak ÇÖzÜm mÜ???

jack_fear 5iKT[aşk]
Deli gibi sevdiğiniz bir kişiyi unutmanız gerekiyorsa bir başkasını sevmediğiniz halde onunla çıkmak sevginizi unutturabilir mi?:whistle::whistle::whistle:

XİLAX HaRbİ KıZ
kesinlikle hayır çıktığı kişiye yazık değilmi onu unutmak için başkalarının duygularıyla oynamak bunu yapmak bencillik bence......ama öle yapanlarda olabilir onlarada saygı duyarım

Son düzenleme:
jack_fear 5iKT[aşk]
valla cansu eğri oturup doğru konuşalım canı yanan bi insan senn gibbi mantıklı düşünemez...ama doğru olan senin söylediğin...:)

JokeR Üye
belki unutmak istedigi icin ciktigi kiza asik olur ..? cok az bi ihtimaL ama oLabiLir ..

By.Shadow KaLb-i Mecruh.*
Green Bence Otur Gebere Gebere Ağla D:D:D:D:D:D:D

Ya Da O SefgiLini KısKandıracak bişi yap a aman adam yap bişeler işte :D

Papatya_Perisi Baby on Board
en güzeli 10 kilo çikolata şeker vs. ve ormantik filmler al otur sabah akşam izle ağla ve yanı sıra patlayasıya kadar çikolata ye :D :D :D

bir başkasıyla çıkmak hiç bir zaman çözüm olmaz bu sefer o acı ile ona da aşık olduğunu düşüneceksin. en güzeli tek başına unutmak... başkalarını karıştırmamak lazım...

Rockn_ Üye
Başkasıyla bir birliktelik çözüm değil.. Unuttuğunu sanıp anlık boşluk psikolojisinden sevdiğini sanma. Daha sonra farkına vardığında ise daha da büyük bir buhranla pişman olma.. Eski sevgilini daha da özleme , utanç, üzüntü verir.. Önce unutmalısın ki geçmiş ve geçmişe dair herşeyi; sonra hayatına yeni birilerini alabilesin. ;)

Mic Check KıRıK KaLeM
bi hikaye anlatiyim

bir kız ile oğlan aşık olmuşlar bir birini çok seviyorlarmış . Oğlan askere gitmiş aradan zaman geçmiş kız bir başkasına aşık olmuş. Oğlana mektup yazmış . Demiş ki:
-kusura bakma ben başka birine aşık oldum burda ,sen bana resmimi gönder bitsin artık demiş

Oğlansa bu durumun acısını çikarmak için bölükteki herkesten bir kız resmi alir ve mektupa koyar mektubu gönderir MEKTUPDA;

-ya sende kusura bakma senin hangisi oldugunu çikaramadim sen kendi resmini al diğerlerini gönder :D

tabi işin şakası gidene yol ver...

bana göre çözüm değildir çünki çıktığın kızıda yaralarsın zaten ayrıldıktan sonra nefret ediyosun sevgiden, dünyadan kalleş gözüyle bakıyosun bütün insanlara

FuaT02 Yeni Üye
Kesinlikle Hayır Deli gibni sevdigin kişiyi tanımadıgın sevmedigin için onu kullanmak bence Hata başkasıyla cıkmak Yanlış