Serhat Akın İddiası

Bordo - mavili takım Samsunspor'dan Turgut ve Bozöyükspor'dan Onur'u transfer etmek içinde girişimlerini sürdürüyor.

Trabzonspor Yönetim Kurulu, Teknik Direktör Hugo Broos'un verdiği rapor doğrultusunda forvete de bir takviye yapmak için çalışmalarına başladı. Boş olan bir kişilik yabancı oyuncu kontenjanını sol açığa bir futbolcu alarak kullanmayı planlayan bordo - mavili takımın, geçtiğimiz sezon Konyaspor'da forma giyen ve ligin bitiminin ardından sözleşmesi de sona eren Serhat Akın' la temasa geçebileceği iddia edildi.

Konyaspor'da, Trabzonspor Sportif Direktörü Ünal Karaman'la da kısa bir süre çalışan Serhat'ın, bordo - mavili formayı giymeyi çok istediği ancak Trabzonsporlu yöneticilerin bu isme ilk etapta sıcak bakmadığı da öğrenildi.

İKİ GENÇ İSİM GÜNDEMDE

Öte yandan bordo - mavili yöneticiler, Samsunspor'dan 21 yaşındaki sol kanat oyuncusu Turgut Doğan Şahin ve Bozöyükspor'dan 18 yaşındaki Onur Bayramoğlu'yla da ciddi şekilde ilgileniyor.
Trabzonspor Futbol Şube Sorumlusu İhsan Alioğlu, iki genç futbolcunun gündemlerinde olduğunu doğrulayarak, "Biz sadece bugüne değil, geleceğe de yatırım yapmak amacındayız. Bu iki genç futbolcunun transferiyle ilgili önümüzdeki günlerde bazı gelişmeler olabilir" dedi.
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
6B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
6B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
38B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Üst