Semih'in kızı golü bildi

dişi kanarya NihAn||a$kimSin KanaRya'm
Semih'in kızı golü bildi
22 Haziran 2008 Pazar 20:04
Henüz 11 buçuk aylık Semih'in kızı... Maçı annesiyle beraber izlemiş. Semih oyuna girince "baba baba gol" sözleri dökülmüş dudaklarından...

Milli Takım Avrupa Şampiyonası’nda ilk kez yarı finale yükselirken, 120+2’nci dakikanın son saniyesindeki golüyle zaferin kapısını açan Semih Şentürk mutluluktan uçuyor.

Semih’in mutluluğunu perçinleyense, maç sonrası eşi Pınar Şentürk’ten gelen telefon oldu. Viyana’daki maç penaltı atışlarının ardından Ay-yıldızlıların galibiyetiyle sona ererken, Semih’i ilk arayan, eşi oldu. Semih, İstanbul’da 11.5 aylık kızları Naz ve yakınları ile birlikte maçı televizyondan izleyen eşi ile konuşmasını ise şöyle anlattı;

KIZIM RESMEN GOLÜ BİLDİ

“Maç bitimi eşim Pınar ağlayarak aradı. ’Naz oyuna girerken TV’den seni gördü. Senin öğrettiğin gibi ’Ba-ba, ba-ba, gol, gol’ dedi. Resmen golü bildi’ dedi. Ben de golümü kızıma armağan ediyorum. Almanya maçında da yine onun için bir gol atacağım.”
NÖBETÇİ GOLCÜ OLMAKTAN ŞİKAYETÇİ DEĞİLİM

Semih’in minik kızı Naz, 7 Temmuz’da 1 yaşını dolduracak. Yıldız futbolcu ayrıca Hırvatistan maçı ile ilgili olarak şunları söyledi: “Maçı kazanacağımıza inanıyorduk. Sonradan oyuna girip attığım golle yine ‘Nöbetçi golcü’ oldum. Ama bundan hiç şikayetim yok. Çok mutluyum.

BİZİ DURDURAMAZLAR

Rakiplerimizi tek tek deviriyoruz. Sırada Almanya var. Biz kaybetmek istemiyoruz. O maçta da son saniyeye kadar oynayıp finale çıkmak istiyoruz. Buraya kadar gelmişken neden kupayı almayalım. Bizde bu güç ve inanç var. Bütün takım kenetlendik, sakatlar, cezalar bizi durdurmuyor. İstediğimiz zaman başarıyoruz. Almanya maçından da mutlu ayrılmayı istiyoruz.”

yeniçeri JaNiSSaRY
her ne kadar diğer takımlardan daha zayıf ve eksik kadromuz olsa da futbolcularımızın içindeki inanç bizi bu noktalara getirdi semih de en önemlileriydi hepsine şükranlarımı sunuyorum