Sedat Peker - Sedat Peker Kimdir ? - Sedat Peker Hakkında

özden Yeni Üye
26 Hazİran 1971 Sakarya Dogumludur. Kafkas Asilli Karadenizli Bİr TÜrk Aİlesinin Cocugudur. Sedat Reİs ŞÖyle Dİyor Kendisi İÇİn::''kendİmİ Bİldİgİmden Berİ Dogru Olduguna İnandigim Şeyler İÇİn Kendim Dahİl Herkesle Ugrastim,ugraŞmaya Dewam Ediyorum We YaŞadigim SÜrecede Dewam Edcegim'''..

Bu Zamana Kadar Kendi Dogrularindan HİÇbİr Zaman Tawİz Wermeyen Sedat Reİs Ewlİ We 2 Erkek Cocuk Babasi Suan Kocaelİ F Tİpİ Cezaewinde Mahkum Cok Kisa Zaman Zarfinda Tahliye Olacak We Yine Dogrulariyla İlerlemeye Dewam Edecek Suan Mİlletin GÖnlÜnde Taht Kuran Sedat Peker Cezaewine Gİrdİgİ İÇİn Cok Mutlu Ona Komplo Kuranlarin Aslinda Ona Bİlmeden Buyuk İyİlk Yaptiklarini Dİle Getİrİyorr.. KÜltÜrlÜ,mİzahli We Felsefİ Yonuyle Dİkkatleri Ustune Cekmekte Gayet Basarili Eger RÖportajlarini Okursaniz We Wwerdigi Cewaplari İİ Anlarsanizz Sİzde Anlayacaksiniz KÜltÜr Sewiyesini Okumayi Sewen,arastirmaci We TarihÇİ Bİr Kimligi Wardir Ayrica Kadin Tİcareti Yapanlara,uyuŞturucu Satanlara Cezalarini WermiŞ Öyle GİrmİŞtİr Cezaewine Maddİ Durumu Cok İİ Olmakla Beraber Sedat Pekerin Kendi Uzerine HİÇbİr Mal Warligi Yoktur O Dunyaya Bİnalar Dikmek Yerine Halkin GÖnlune Taht Kurmayi YeglemİŞ We Bunda Basarili OlmuŞtur Cezaewindeki GÜnlerini Dİle Getiren Reİs Halktan,sewenlerinden Sayisizca Mektup Almaktadir Cikacagi GÜnÜ İple Cekiyor Tekrar Basta Olmasi Dİlegiyle Reİse Sewgiler Saygilar.....

Ek dosyalar

• Sedat Reis05.jpg
    Sedat Reis05.jpg
    65,9 KB · Görüntülenme: 96.690
Son düzenleme:
bjk1903carsi Harbi Beşiktaşlı
tamam arkadaşlar kız yanılmış o adamın nasıl bir şahsiyette oldugu bılmıyor:D herhalde:D
kusuruna bakmayın:D

özden Yeni Üye
kusura bakmayın ewt yenıyım oyuzden bu karısıklık ama hersey medyanın yansıttıgı gibi wey asizin dogrularınız gibi degil ben buna inanıyourm we bunu yazdımm gayettde ii biliyorum nasıl bir kişilige sahip oldugunu YAPTIM PİŞMAN DEGİLİM YİNE OLSA YİNE YAPARIM..herkesın dogrusu kendıne..tekrar özür diliyorum

özden Yeni Üye
her cete kuran kötü olsaydı ooooo işimiz wardıı bikere adamın bikaç demeçlerını ookuyan birisi nasıl biri oldugunu hemen anlar herşey medyanın yansıttıgı gıbı olsaydı ohooooooooo türkiyede ne dolaplar ne kaoslar dönüyo bencee polemık yaratmaya hiçççç gerek yokkk yorumlar için herkese yapacak olanlarada şimdiden tşklerrrr

Bazı görüşlere göre bu adamişte bi aralar ASALA die bir Terör Örgütü vardı onun baslarını öldürenlerden biri olduğu söyleniyor..Ama doğruluğunu bilemeyiz!!

Ömer
Yönetici
dikkat biyagrofilere siyasi görüşlerinizi yansıtırsanız kapının dışında görürsünüz kendinizi.

bjk1903carsi Harbi Beşiktaşlı
:mad:ama bu adam devleti dolandırıyorsa adilik yapıyorsa devlete kazık atıyorsa bu adam dan kötü birisi yoktur tamam mı:mad::mad::mad:

S
SEDAT PEKER
bu adam kadar delıkanlı bı adam yoktur bu adam turkıye ıcın ugrastı canı pahasına mucadele ettı helal olsun ona heerşey yakışır sızde yaptınız yorumlara dıkkat edın sedat peker buyuk adam ...

M
Misafir
sedat pekeri tanıyan tanıyooor sen kafana göre konuşuyon sedat abi herzaman bu devlete hizmet werdi kardeş ayıkdın mı

M
Misafir
kimse kimsenin görüşlerini sorgulayamaz herkes kendi yaptığı iyi veya kötü şeyin karşılığını elbet alır tartışmanın lüzumu yok