SAMANYOLU ve OSMAN PAMUKOĞLU

NymO Değişik Yönetici
Antalya'da miting yapan Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR) Genel Başkanı Osman Pamukoğlu'nun Samanyolu tv'ye zaman gazetesine o televizyonu ve gazeteyi yakacağız demesi beni deli ediyor. Açık açık adam şereflilğini(!) ispat ediyor sen kimsinki 1milyon abonesi takipcisi olan bi gazeteye böyle laflar ediyorsun. Anan varsa alda git! zaten bunun gibi adamların yüzüne bizde günaha giriyoz. Ne yaptı samanyoluyla zaman bunlara ? yada millete ne kötülüğü oldu ? kur-an da diyor doğru olun dürüst olun. millete doğru haber sundukları için 3-5 tane münafığın cebine haram para girmedigi için çıkıp böyle anırırlar başka bi halta yaramazlar. Madem o kadar güçlüsün zaman ve samanyolunu yakacak kadar. Al ben birtaneyim ne zamanım ne samanyoluyum sizin beni bile yakmaya gücünüz yetmez . Adım kenan soyadım erginer k.maraş elbistandayım. Gelinde yakın

Buda samanyolunun cevabı:
SAMANYOLU HABER'İN CEVABI

Türkiye'nin zor günlerden geçtiği herkesin malumu. Gerginlikler, hesaplaşmalar, iyiler, kötüler, içeri girenler, dışarıdakiler…

İlk andan itibaren ülkesini canından öte tutan Samanyolu Televizyonu, oyunları, planları, olanları bitenleri en doğru şekilde seyircisiyle paylaştı, paylaşmaya da devam ediyor.

Habercilik bunu gerektiriyor çünkü. Sırtımıza yüklendiğimiz sorumluğumuz, doğruları kamuoyuyla paylaşmayı bize mecbur kılıyor.

Samanyolu televizyonu da, bilgilendirme görevini hakkıyla yerine getirmeye çalışıyor.

Tabii gazetecilik belli riskleri de beraberinde taşıyor. Doğrular her zaman, herkesi mutlu etmeyebiliyor. Osman Pamukoğlu gibi ilgi görmedikçe sinirlenenler, sinirlenince tehditler savuranlar dün olduğu gibi bugün de olabilir.

Ayrıca Pamukoğlu artık asker değil bir siyasi parti lideri. Daha sivil refleksler göstermesi, daha tahammüllü olması gerekiyor.

Ama ne yapalım. “Doğru” böyle bir şey. Ülkemiz bir hukuk devleti ve hukuk herkes için işliyor.

Kurulduğu günden bu yana Samanyolu Televizyonu halkın büyük teveccühünü görüyor.

Haberleriyle, dizileriyle el üstünde tutuluyor. En güvenilir kanallar arasında zirvede yer alıyor.

Güvenmek, doğru bilmek demektir. Güvenmek sahiplenmekle eşdeğerdir.

Ayrıca Pamukoğlu artık asker değil bir siyasi parti lideri. Daha sivil refleksler göstermesi, daha tahammüllü olması gerekiyor.

Meydanlarda 40-50 kişiden fazlasını toplayamayan Pamukoğlu tehditler savurabilir ama halk neyin ne olduğunu çok iyi biliyor.

METİN YIKAR - SAMANYOLU HABER TV GENEL YAYIN YÖNETMENİ

Son düzenleme moderatör tarafından: