Sagopa Kajmer - Yakın Ve Uzak Şarkı Sözü

mayyak_uur Manyaq üyé
Ben yakın sen uzak Ya sen yakınlarımda ben Irak. Masiva bırak direk bileklerimden,rahiyamı miske bezemmek elzem. Ben sözümden dönmem. Aynalarımı çatlattım ben darmadağın tuzla buz oldu içim Lakin ucuz atlattım ben Ya sen terazilerce altın yüklenmiş gibisin Sen ah sen bir bilsenkeşke bilselerdi Herkesin tek hakkı var . Ömrü altın sepeti sanma Sepete konulanEn sonunda ruhsuz bir ceset olur sonunda Beklediğin bir medet olur dünya ölüm üzerinde bir iki anlık misafirdir ömür..Bu neşenin sonudur elbet derin bir baş ağrısı..Kahkahalar bugün senin peki ya bundan sonrası Gün geçer ve dost göçer. Azdır yandaş sayısı. 1 Ocak kışında gözün uzaktan izler Mayısı.

Ben yakın sen uzak ya sen yakınlarımda Ben ırak.
Ansızın sızım yakardı en derinden.
Sana her kavuşmam elzem.
Ben bu yangını söndürmem.
Herkesin tek hakkı var hem halime sorsalar anlar beni yangın paklar.
Kor alır canım ağlar yetmez bin Bir (Ah)

Burası misal ülkesi masal misali bizler hayal kafilesi. Her dalım çiçeklerim annesi. Ver bana beni geri kendimden kaldım beri. İçim hasret yeri Küheylan kaldı bir kemik bir Deri. Bir nefisle yıllar aldı kavgam. Kulak deldi argom. Yeni bir umut kapına vardı SAGO’m. Nasihatimin yanında hafif kalır domdom. Neden her gece kafan zom ateş barut misali sonun Bomm!..

Ben yakın sen uzak ya sen yakınlarımda Ben ırak.
Ne yol katletmeliymişim meğer düşümden Yakınlarımda olmak istemedin içten.
Feryadıma gizlendim.
Kor alır canım ağlar Yetmez bin Bir (Ah)

Ben yakın sen uzak Ya sen yakınlarımda ben ırak.
Ansızın sızım yakardı en derinden.
Sana her kavuşmam elzem.
Ben bu yangını söndürmem.
Kor alır canım ağlar yetmez bin Bir (Ah)