Sagopa Kajmer 24 Şarkı Sözü

SaMeT46 Harbi Aktif Üye
Sagopa Kajmer 24 Sözleri, Sago yirmi dört şarkı sözleri

Acımasızca geçip giden zamandan geriye kalan sadece yanlızlıklarımız

Yaslanan Birgün Bugün. Bavulu Topluyor Ve Son Vedası Tıpkı Dün Gibi, Köşeye Çekilip Ağlıyor, Bense Yarına Penceremden Bakma Gafletindeyim. Gözlerim Dolu Ve Ellerim Tutuklu Yüzüme.

Dudaklarım Kilitli, Hosçakal Bugün!..Sen De Yolcusun Dünlerimde Sorgusun Ve 24'lük Yorgunsun Git De Dinlen Gidenlerle Yarınım Kapıda Bekliyor Ve Son Veda Zamanı

Saçlarımda Saklı Kar Beyaz Ve Gözlerimde Hep Telaş. Panik, Silik Resimler Ortasında Bir Küçük Çocuktum Hep Konuktu Başka Gün Ve Çok Soğuktu Her Geçen Dün. Tıpkı Sen Gibiydi Giden O Eski Dünler, Geçmişin Karanlığında Anılarımdı Onlar, Bense Bulamaz Oldum Onları, Hep Selam Gönderdim Geride Kalana Kanıtım Yoktu Yarına, Yolcularımla Ağladım, Hiç Misafir Olmamıştı Kimse Bunu Ben Anladım. Sonbaharda Katil Oldu Rüzgarlar, Öldü Tüm Yapraklar, Yağmur Aldı Gözyaşı, Ve Rüzgar Oldu Ruhlar Estiler Yavaşça. Sen Misali Ağlamıştı Her Dünüm Usulca.

(x4)
Dudaklarım Kilitli, Hosçakal Bugün, Sen De Yolcusun, Dünlerımde Sorgusun Ve 24'lük Yorgunsun, Git De Dinlen Gidenlerle Yarınım Kapıda Bekliyor Ve Son Veda Zamanı.

Acımasızca geçip giden zamandan geriye kalan sadece yanlızlıklarımız

Aynalarda Buğulu Yüzümü Göremez Oldum, Ve iyimserlik Mateminde Sarı Gül Tuttum. Hayallerim Yok Oldu Koyduğum, Yerde Yoktu Hiçbiri, Tek Yabancı Bendim Evde, Ve Bir Yalancı Mumdu,Doğan Güneş. Solan Gülümdü, Talan Sonuydu, Kalan Resimdi Bir Vesikalık Gülen Çocuktum Yüzüme Bakarak Ağladım, Yüzleşirken Kendimle Hıçkırıklarımla Savaşır Oldum Ertelendim Yarına. Reddedildim, Gideni Yolcu Etti Gözlerim Ve Gelene Meraba Dedi Bu Kimsesiz Dilim, Ortalarda Gezinen Oldu, Dilenci Ellerim, Bu Son Demiydi Sonbaharın Son Yaprağında Son Gülümsemekki Nefesi Son Çekişti içime Sonbahardı. Güz Ağırdı Gün Üzeri Bir Tebessüm Etti Yüz, Saklı Kaldı Her Düşende Kırılan Onca Göçebe His, Biz Dünden Olma Yarına Varma Garibeyiz.

Acımasızca geçip giden zamandan geriye kalan sadece yanlızlıklar olur

(x4)
Dudaklarım Kilitli, Hoşçakal Bugün, Sen De Yolcusun, Dünlerimde Sorgusun Ve 24'lük Yorgunsun, Git De Dinlen Gidenlerle Yarınım Kapıda Bekliyor Ve Son Veda Zamanı.

Yalnızlık Ömrüm Boyunca Tanımadığım Bir Yabancıydı ;Onunla Şimdilerde Beraber Uyanıyoruz Her Yeni Güne iki Yalnız Şarkılar Yazıyoruz,Yorgunuz,Çok Yorgunuz,Çok Yorgunuz...
 
Son düzenleme moderatör tarafından:

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
7B
Yanıtlar
2
Görüntülenme
2B
Şarkı Sözü Sagopa Kajmer - Analiz
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Şarkı Sözü Sagopa Kajmer Analiz
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Şarkı Sözü Sagopa Kajmer - Muamma
Yanıtlar
0
Görüntülenme
1B
Üst