Şafak 105 nasıl bir yarışma

cicozz Çocukluk cicozlarda saklı
Şafak 105 yarışmasına katılan ünlüler, Şafak 105 yarışması nerede çekiliyor, Hilal Cebeci ”Şafak 105” Yarışmasında

Haberin devamında yapımcının kim olduğunu okumasam , bu kadar reyting alabilecek isimleri bir araya getiren isim kesin Acun Ilıcalı’dır,derdim ama yanıldım.

Haberin devamında katılan ünlüleri okursanız siz de bana hak verirsiniz.
AA’nın haberine göre Kasım ayında özel bir televizyon kanalında yayınlanacak olan Şafak 105 yarışmasının yapımcısı Gül Altın.

Altın, yarışma hakkında şunları söyledi: ”Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen kadın askerler, Isparta’da hazırlanmış özel askeri birlikte, erkek askerlerin aldığı tüm eğitimleri 3,5 ay boyunca alacaklar. Emekli askerler tarafından eğitim verilecek. Yarışmacılar göstermiş oldukları performanslarıyla puanlandırılacaklar. Bu eğitimler sonunda başarılı olan kişiye ev ya da araba vereceğiz. Ankara, İstanbul, İzmir, Trabzon, Erzurum, Diyarbakır ve Antalya’da seçmeler yapılacak, sağlık koşulları müsait 40 kadın yarışmaya katılabilecek.”

Kadınların 24 saat boyunca kamera sistemi ile izleneceğini söyleyen Altın, programın hafta içi her gün 20′şer dakika, Cumartesi günleri de canlı olarak yayınlanacağını bildirdi. Program için şu anda bir kanalla görüştüklerini ancak henüz anlaşma sağlanamadığını ifade eden Altın, Kasım ayı içinde çekimlere başlayacaklarını aktardı.
‘OYUNCU KOMUTAN’ ÜNLÜLER

Yarışmada Nihat Doğan, Saadettin Teksoy, Levent İnanır, Fulden Uras, Cem Davran gibi isimlerin konuk jüride görev alacaklarını dile getiren Altın, Hilal Cebeci ve Arzu Yanardağ gibi ünlü isimlerin de ”oyuncu komutan” olarak görev alacaklarını aktardı.

Altın, bazı kadınların askerliğin kolay olduğunu düşündüklerine de değinerek, bu yarışma ile kadınların askerlik yapan erkekleri daha iyi anlayabileceklerine işaret etti.

”Şafak 105” adlı yarışma programının yönetmenliğini Celal Çimen yapacak. Vatan Şaşmaz ve Yeliz Şar’ın sunucu olarak yer alacağı yarışmanın jürisini, Sümer Tilmaç, Sinan Albayrak, İclal Aydın ve bir emekli asker oluşturacak.

Oyuncu kadrosunda ise Karargah Komutanı rolünde Selahattin Taşdöğen, Teğmen rolünde Arzu Yanardağ, Doktor rolünde Yüzbaşı Faruk Karacay, Uzman Çavuş rolünde Naci Taşdöğen, Hemşire rolünde Deniz Sipahi, Teğmen rolünde Arda Kural, Astsubay rolünde Hilal Cebeci ve Nevin Yılmaz yer alacak.

İclal Aydın, Twitter hesabından yaptığı açıklamada jüri üyeliğine getirileceği yönündeki iddiaları yalanladı.
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
1B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
4B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
6B
Üst