Ronaldinho F.Bahçe'ye geliyor

agent force Harbi Aktif Üye
Milan'ın süper sambacısı için müthiş bir atak başlatan sarı-lacivertli ekip, yıldız futbolcuya karşılık 20 milyon euro teklif etti. İki kulüp arasındaki pazarlık kıran kırana devam ediyorBir dünya yıldızı transfer etmeye kararlı olan Fenerbahçe, uzun süredir gündeminde olan Ronaldinho için müthiş atak başlattı. Başkan Aziz Yıldırım'ın gönlündeki isim olan süper Brezilyalı için Milan kulübüyle görüşmelere başlandı. Gizli şekilde sürdürülen görüşmelerde İtalyan yöneticilerle kıran kırana pazarlık yapılıyor.Transfer operasyonunu bizzat yöneten başkan Aziz Yıldırım'ın, Ronaldinho için Milan'a 20 milyon euro teklif ettiği sızan bilgiler arasında. Brezilyalı yıldıza Fenerbahçe forması giydirmeye kararlı olan başkan Yıldırım'ın bu müthiş transferi gerçekleştirmek için her türlü fedakârlığı yapmaya kararlı olduğu belirtildi.

***Müthiş birşeyBir dünya yıldızınıtransfer etmeye kararlıolan Kanarya, ünlüsambacı için gizlidenoperasyon yürütüyor.Kıyamet kopacak!

Transferleri camiayı tatmin etmeyen Fenerbahçe, bir dünya yıldızını renklerine katarak yeri yerinden oynatacak! Önliberoda Poulsen ve Emana gibi isimlere yönelen, sol kanat için ise Robben ve Vargas'ı gündeminde tutan sarı-lacivertliler, şimdi de Milan'ın süper starı Ronaldinho'nun peşine düştü. Daha önce de adı Fenerbahçe

ile anılan Brezilyalı için gizli bir operasyon başlatıldı.Galliani gönülsüz

Edinilen bilgilere göre, Milan'la çok çetin bir pazarlık süreci yaşanıyor. Çizme ekibinin sportif direktörü Galliani'nin, "Kaka'dan sonra bir yıldızımızı daha satamayız" diyerek bu transfere sıcak bakmadığı ancak Fener yönetiminin bastırdığı belirtiliyor. Sarı-lacivertlilerin, forvetin solunda oynayan Roni için Milan'a 20 milyon euro'luk bir teklif sunduğu, görüşmelerin sürdüğü kaydedildi.

fotomac
 
pesimist sanal alem
ronaldinhoyu fbde görmek isterim saten yasıda 30 oldu getirmesi lazım eger fb gercekten güçlüyse artık göstersinler 2 yıldır yıldız almıyoruz ama bu haber gercek degil bence inş gercektir tabi ama :)
 
Ömer
Yönetici
antuda okudum sponsorlar almak için sıraya geçmiş fenerin kasasından para çıkmayacakmış.bakalım pepsi mi yoksa ülker mi getirecek.
 
TheMusty MaJestY
her sene geliyo zaten ronaldinho fenere :):) birgün gerçekten gelicek ama ne zaman merakla bekliyorum bence gelicekse şimdi gelsin fenerde alıcaksa şimdi alsın yoksa o da carlos gibi 35 inden sonra gelmesin..

buarada yukarıda sözü edilen rakam umarım şakadırr istediğiniz kadar sponsor falan destek olsun 20 milyon euro saçmalık olur bence fenerbahçe o paraya müthiş oyuncular alabilir bugün deco - carvalho ikilisine chelsea 14 milyon euro istiyoo

bence bu haliyle ronaldinho o kadar para etmezz aynı guiza nın etmediği gibi fenerbahçe o paraya 3 tane üst düzey oyuncu alabilir
 
pesimist sanal alem
bende fbnin bu huyunu sevmiyorum shevcenko yası 33 bu zamana kadar beklmesi mi lazımdı fbnin hala yıldız oyuncu ama alırsa oda bi hayal kırıklığı olur die düşünüyorum ronaldinho gelecekse şimdi gelsin artık bi yıldız getirsinler
 

Benzer Konular

Yanıtlar
5
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
5
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
1
Görüntülenme
11B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
367
Yanıtlar
2
Görüntülenme
1B
Üst