Programsız IP değiştirme. (Çok Kolay)

SaMeT46 Harbi Aktif Üye
Sizlere programsız Ip değiştirmenin nasıl olduğunu yazıcam Özellikle rapidsharede çok işe yarıyor.

ip değiştirmenın çok kolay 2 yolu vardır:

1__ MSDos Komutları ile:

1 CODE
@echo off
echo Eski Ip Siliniyor
ipconfig /flushdns
ipconfig /release
echo Ip Adresiniz Yenileniyor
ipconfig /renew
exit

Yukarıdaki kırmızı olan yazıları kopyalayıp not defterine yapıştırın ve uzantısını .bat yapın. Kaydettiğiniz .bat uzantılı dosyaya her tıkladığınızda IP değişir.

2__ Yok ben 1ncisini anlıyamadım diyorsanız Ağ bağlantılarım sağ tıklayıp özellikler yerel ağ bağlantısı onar deyin Ip adresiniz değişcektir...

sabuha Yeni Üye
1.yönteme göre işleminiz gerçekleştirilemio dior ortam baglantısı olmadıgından.2.yöntemi tam olarak acıklarmısın?

devrimcal Yeni Üye
eyvallah kardeş ben bun ağ bağlantısı kapatıp açarak yapıyordum birincisini yapmak daha kullanışlı galiba ama her ikiside bende çalışmıyor ayrıca kırmızı dediğin kelimeler hangisi?
Kaptıp açmaya devam

Son düzenleme:
ARDAFEZAMURAT Yeni Üye
EmeĞen SaĞlik Rapİtte Denemede BaŞarilimi Bİlmem Ama Yedİ Bİr İp Almanin GÜzel Bİr Not Defterİnİ YazmiŞsin ÖmrÜne Bereket

derbederselo Yeni Üye
ben kablosuz modemden çekiyorum
ben bunları yaptım ama olmadı
acaba kablosuz modem sahibi mi yapması gerekiyor?
sefademir_ adresine msjlarınızı bekliyorum...

nusmaS Yeni Üye
herkez ıyı guzel yazmasındakı amacları nedır kesın pc kullanmasından bıse anlamıyorlardır bence burası bosss

L
Liconcapss
yaa kardeşm KIRMIZI yazanlar demişsinde kırmızı yazı yok orada lütfen düzgünce yazar mısın?