Pro Evolution Soccer 2011 Tanıtım Ve Online Oyun Merkezi

DeathNight Yeni Üye
PES 11 futbol oyunu olarak herkese bir ilki yaşattı ve oyunu Türkçe çıkarttı. Ben burada PES 11'in taktik inceliklerini anlatacağım ve başlıkta bellirttiğim gibi online oynayacaklar bu konuya örnek olarak Tr-1 serverında demeleri yeterli olacaktır, asla kullanıcı adı paylaşımı yapmayın çünkü ne olur, ne olmaz. PES 11'in takım ayarları çok önemli olmak üzere eklenen yeni özellikler vardır ve bu özelliklerden en önemlisi 360 derece özelliği ve gerekli olabilecek diğer özellik ise kalecimizi kaleden çıkardığımız zaman oyuncunun onun yerine korumasıdır. Penaltı atmak herkes için zor oluyor ve online'da penaltı atamıyanların oranı %65'i bulmuştur. Penaltı atmak için çok zarif olmak gerekiyor mesela klavye ile oynuyorsanız şuta bastıktan sonra sağ ve sol ok tuşlarına hızlıca bas bırakda değil, basılı tutmakda değil ve yaklaşık 45 salise yani 1 saniye bunun gol olmasını sağlar ama 1 saniyeyi ölçmenin yolu ise saatinize bakın, fazla veya az olmamak üzere benim bellirtiğim zamanda yaparsanız gol olur ve gamepad'le vurmaya geldiğimizde benim klavyede dediğimi sağ veya sola çevirmeyip yapacağız ve buna örnek ise saati düşünün ve 9'u kolu sola çevirmiş şekilde olacağınızı, 3'ü ise kolu sağa çevirmiş olacağınızı düşündüğünüzde sağ tarafa atacaksak dereceyi 11 yakın ama tam 11 olmamış halde 10'un yarısı olmuş halde atarsanız gol olur veya sol tarafa atacaksak 1'e yakın ama tam 1 olmamış halde 2'ye yakın haldede atarsak gol olur ama bunun için kalecininde kurtarmaması gerekir. Benim favori takımlarım North London, West Midlands Village ve Barcelona'dır. Bu takımları eğer seçerseniz 4-3-3 taktiğini kullanıp, ilk 35 dakika strong defence yapın ve kötü oynuyormuş gibi yapıp North London iseniz Arshavin, West Midland Village iseniz Agbonlahor, Barcelona iseniz Messi ile kanatlardan gidin ve bu oyuncuları sol kanata koyarsanız daha çok performans sergilersiniz. Eğer online oynayan varsa onlarla oynarız ve ben PES 11'in PC'deki online sıralamasında 12.'yim, herkese oyunda başarılar dileyip bilgilerin yararlı olmasını umuyorum...