Pratik Makyaj Yapma Yöntemleri

_MeçHuL_ [..вιя NΣFΣS нυzυя..]
Güzelliğinizi istediğiniz gibi kullanamıyorsanız ve bu güzelliğinizin daha iyi şeylere layık olduğunu düşünüyorsanız işte size fırsat.Sadece makyaj malzemelerinizi nasıl kullanacağınızı bilerek dahi mükemmel güzelliği yakalayabilirsiniz.Bu makyaj ile soluk cildinizi ve renksiz görünün cansız görünen cildinizi canlandırabilir ve canlıklık ve renk katabilirsiniz.
Gözlerinizi olduğundan daha büyük göstermek dudaklarınızı nemlendirmek gün boyu kalıcı allık uygulamaları ve daha fazla öneriyle güzelliğinize güzellik katın!


Makyaj Sırları

Fondöteniniz cildinizde kuru ve mat duruyorsa; fondöteni yüzünüze sürmeden önce cilt türünüze uygun bir nemlendirici krem ile karıştırıp sürün.
Cildiniz solgun ve renksiz görünüyorsa makyaj yapmak için vaktiniz yoksa açık pembe tonlarındaki pudrayı ince bir kat halinde yüzünüze uygulayın. Yarattığı olumlu etkiyi hemen fark edeceksiniz.
Pudra sürerken pürüzsüz görünmenizi istiyorsanız temiz bir pudra süngeriyle cildinize uygulayın. İşlem sırasında bir aşağı bir yukarı doğru süngeri hareket ettirmeyi özen gösterin.
Özel günlerinizde cildiniz hassaslaşıyorsa ve kozmetik ürünler kullanamıyorsanız dudaklarınızı renklendirmek için bir miktar vazelin ve bir miktar vişne reçelini karıştırıp dudaklarınıza sürün. Hem yüzünüze renk gelecek hem de doğal bir makyaj malzemesi yapmış olacaksınız.
Yağlı cilde sahipseniz; toz allık kullandığınızda yanak ve alın bölgesinde parlamalar olabilir. Gün boyunca kalıcı ve mat görünümlü bir cilde sahip olmak istiyorsanız jel allıkları tercih edebilirsiniz.
Gözlerinizi olduğundan daha büyük göstermek istiyorsanız rimelin iki katını sürerken sadece üst kirpiklerinize ve dış kısmına sürün.
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
5B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
5B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
1B
Üst