pkk niçin bizimle savaşıyo hiç düşündünüz mü

en çokta buna üzülüyorum ya ortada savaş çıkartıcak bi sebeb yok ama onlar masum insanları öldürerek hiç bir yere varamazlar eger devletimizle sorunu varsa ki yok bunu konuşarak halletsinler masum insanları öldürerek bombalar yapıp patlatarak ellerine hiç bişey geçmemiştir geçmiycektirde amaçları kürdistanı kurmak mı bunu yapamazlar ama insan gibi gelip türkiyede yaşasınlar ama türkiyenin ismini bu saatten sonra kimse degiştiremez türkiye milatlardan beri kimseden korkmamıştır korkmazda baş komutan merhum mustafa kemal atatürk ün dedigi gibi bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır burdan bütün üyelere sesleniyorum sende fikirlerini yaz
huzur istiyorlarsa huzur versinler yoksa türkiye herkesin huzurunu kaçırır artık pkk dursun yoksa çok kötü şeyler olucak
bu ülke sahipsiz degil
 
Ömer
Yönetici
pkk kominist halkların kardeşliği eşitliği gibi saçma sapan zamanında rus devletlerinin ve güney amerika devletlerinin yaptığı gerilla tipi eylemler yapan,dış güçlerce destekli,milli duyguları sömüren,kominist,islam düşmanı hain bir örgüttür...

pkk sadece bir maşa orta doğunun hakimiyetini sağlamak isteyen israilin büyük israil devletini kurmak için ortadoğuda hizmetçisi tetikçisi olan bir örgüt pkk.

israil hiç bir zaman ortadoğunun sakin huzur içinde yaşamasını istemiyor.karışıklık ikilik nifak tohumları ekip halkları bir birine kırdırıp,müslümanı müslümana savaştırıp o bölgede iktidar sahibi olmak isteyen israilin ve abd nin desteklediği bir örgüt pkk.

sadece abd ve israil değil Türkiyenin gelişmesini ve AB ye girmesini istemeyen Türkiye karşıtı devletlerin,(fransa,yunanistan vb.) lojistik destek sağladığı bir örgüt..Fransa= Ermenistan zaten.

Türkiye jeopolitik olarak çok önemli bir konumda,Türkiye üzerinden oynanan oyunların sadece biri pkk.asala nın devamıdır pkk.

Türkiye ne zaman tam bağımsız,dışa bağımlı bir ülke olma pozisyonundan çıkarsa o zaman bu çapulcuların oyunları başlarına yıkılır.

kürt vatandaşım bilmiyor mu bunların ne mal olduklarını,önemli olan bunlara fırsat vermemek,bunlara kanmamak.
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
163B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
47B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
18B
Üst