pala dayıyı kink çarptı

pala dayı Harbi Aktif Üye
:mad:malesef bu akşam iş kazası geçirdik:mad:.hiç eveleyip gevelemeden Ali totoyla ortak oynadığım kink,te hasan,ve tekçi dinçere 2-1 mağlup olduk 🤷.

aferin çocuklar size boynuz kulağı geçer derler ama sizin için geçerli değil bu laf,bu akşam sevindiniz.
yav sizi böyle mutlu görmek benide sevindirdi:mad:
Amerika konfederasyon kupasında ispanyayı yendi dünyanın en iyi takımını bundan sonra 100 maç oynasalar 100ünüde ispanya yener
bilmem anladınızmı hiiiiiiiiiiiiiiişt:sneaky:

Hasan Şeref İlhan Harbi Aktif Üye
Dayı 100 maçın 99 unu biz alırız. Bunu sen iyi bilirsin😜 Dayıcım her halinle güzelsin mor renkle daha da güzel.

Ayıp ediyon secco sen dayını unuttun galiba uzun süredir takılmayınca,,,ben bazen işim olunca ceketimi yolluyorum gamsız mekana ,o kareye benim ceket bile en az 2 parti vuruyor.

:Dsanadamı bir , iki parti vursun:Dsen gamsız mekana gelsene dayının , gel bizim kantar köroğlu gibi tartar evvellallah

pala dayı kink sana çarpacağına, sen kinke çarp :sneaky:,gelecek güzel günler seni bekliyor;başaracaksın;sen bakma moral bozuculara,ilerdeki yeneceğin kinklere bak.👍.
moral bozucular siziii :LOL:

Hasan Şeref İlhan Harbi Aktif Üye
Gamsız çay çıtır simit seversin, hafta sonları centerlerda gezersin, yenilmekten bıktın anlıyorum ama artık derneğe geridön, Pala Dayım nedersin.