ortaokullunun ask mektubu

Sevgili Sevgilim ;

nerden Baslıyacaqımı Bilmiyorum daha dogru baslamaya sunacak kanıtım yok... Bu mektubu okuduqunda Ben cok uzaklardada olmıcam ama utancımdan bir süre görünmemeyi düşünüyorum. .. özür dilerim Ben edebiyat dersini sekerleme saati olarak gören biri olduqumdan mektubuda beceremem... ama Napim senin karsına cıkmadan yapabilceqim tek cıkar yol buydu... arastırmadım sanma günlerce yalvardım o senin sarısın arkadasın varya bi e - mail icin az tostumu gazoz umu icmedi haniii... Ama sonuc kullanılmayan bir e mail... neyse konu dagıldı.. Ben seni ilk gördüqüm günden beri hep seni düşünüyorum herseyinle seni yanlıs anlama Kişiliqini... Zamansız yerlerde aklıma takılıosun... Kalbim yerinden fırlıcak gibi .... kalp ti işte hassdiya Sayfa eksik.... anlıcan seni Cok seviyorum sabahları o yüzdendir saatte 60 km le giden servisinle yarısmam o yüzdendir dakka bası yanındakine bişiler sormam o yüzdendir hic sevmediqim almanca sınıfına yazılmam ve o yüzdendir sana günaydın demek icin Okul kapısının biblosu olmam...

Nedendir bilmiyorum beni ne cekti bilmiyorum Gözlerin yüzün gülüsün... Gecen pazartesi giydiqin dekolte aman .... konusman yürümen hersey olabilir

ama Sunu sölim cok ama cok Ho$afıma gidiyosun..Sana cıkma teklif edicim ama nasıl yapılır bilmiyorum... ehiii benle cıkarmısın desem komik diye cıkarmısın yada O cok sevdiqin Justin gibi sacımı 5 numara yaptırsam aa güzel olmus dermisin ?

Kafayı yedi diyosun biliyorum ama yemedim matematik dersinden beri benden cok soquksun ama gercekden ben o Yavrumu mehmete sölemistim...

Seni köpek gibi seviyorum eger bu yazdıqımı okuduysan gayet ciddi olduqumu anlamıssındır.. Gerci yazdıklarımı Buraya kadar mektubu ucak yapmip okumussan bu bile bana yeter...

Benimle cık ne olur... Sensiz olmaz bak sınıfta kalırım benle cıkmassan... bak eger cıkmassan Cantanı tenefuste karıstırıp bulduklarımı anlatırım ya shey yani yere düşmüş... Kopya cekiyo diye adını cıkartırım bak en sevdiqin kazaqını askıdayken vişne suyu dökerim bak....

Benle cıkkk ben seni cok ama cok seviyorum.. Sen yoksan ben Ölürüm ölürüm ölürüm.... walla bunu mehmet yazdı ....

Senden Cok ama Cok ho$la$ıyorum
Cevabını bekliyorum Güzel kız
Ama ne olur cevabın Olumlu Olsun

Cool'un kölen olimmm

alıntı