Ön sevisme tarih oluyor

Yapılan araştırmalar kadınların ön sevişmeden çok, sevişmenin kendisine önem verdiğini ortaya çıkardı
Erkeklere iyi haberler var! Kadınlar ön sevişmenin sekse sadece küçük hazlar getirdiğini düşünüyor. The Journal Of Sexual Medicine tarafından yayımlanan bir araştırmanın sonucuna göre kadınlar, erkeklerin ön sevişmeden çok cinsel ilişkinin kendisine daha çok konsantre olmasını tercih ediyorlar.

STANDART ÖN SEVİŞME 15,4 DAKİKA

İngiltere’de yapılan bu araştırma için 2 bin 300 kadın bazı testlere tabi tutuldu ve standart bir ön sevişme 15.4 dakikada sonlanırken, esas sevişme ya da (cinsel birliktelik) 16.2 dakika sürdü.

Cinsellik uzmanı Kate Taylor ön sevişmenin artılarını eksilerini ve bu konuda yetersiz olan partnerinizin nasıl kendini geliştireceğini yazdı: "Biyolojik olarak, kadınlar ön sevişmeye ihtiyaç duyarlar. Cinselliğe karşı her zaman hazır olarak doğan erkeklerden farklı olarak kadınların cinsel ilişkinin o iç gıvıklayıcı safhasına ulaşması zaman alır.

Bu araştırmadaki kadınların neden cinsel ilişkiyi ön sevişmeye tercih ettiklerini söylediklerini anlayabiliyorum. Çünkü onların tanımladıkları şey ön sevişme değil sadece sıkıcı bir takım oyunlar. Bütün bunlar erkeklerin yüzyıllardır kullandıkları korkunç seks teknikleridir. Bu sıkıcı oyun tipleri adeta kadınların tutkularını öldürür ve kadınların hamurdanmalarına neden olur.

İŞTE BAZI İPUÇLARI

İşte partnerinizin bu eksikliğini tedavi edebilmeniz için bazı ipuçları:

Eğer erkeğiniz ön sevişme konusunda bir şeyler yapmak istiyor fakat bunun ne olduğunu bilniyorsa:

İpucu: Cinsellikle ilgili bir kitap alın ve partnerinizin sizi okurken “kazayla” yakalamasını sağlayın. Bir fotoğraf ile onun dikkatini çekin. Ön sevişmeyle ilgili bölümü birlikte okuyun.

-Tatlısını yemeden önce tabağındaki sebzeleri bitirmesi gerektiğini bilen bir çocuk gibi, cinsel ilişkiye geçmeden önce ön sevişmenin gerekliliğine inanıp bunu gönülsüzce yapıyorsa:

İpucu: Yatakta hoşunuza gidecek bir şey yaptığında ona övgüler yağdırın ve yatakta hareketsiz durmayın edin. Partneriniz bunun hoşunuza gittiğinin farkına varacak ve bu hareketi tekrarlayacaktır.

-Eğer partnerinizin sizin hoşlanmadığınız bir hareketi söylediğiniz halde yapmaya devam ediyorsa:

İpucu: Üzgünüz ama bu tip bir olayda ilişkiyi bitirmenizden başka çözüm yolu yok
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
13B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
5B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
6B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
6B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
7B
Üst