ÖlÜm..!!!((erteleyİp GeÇmeyİn Mutlakaa Okuyunnnn..!!!

Rebel Angel Harbi Kız
yazı uzun diye okumamazlık yapmayın inanın okumaya başlayınca akıp gidecek ve bazı şeyleri gerçekten anlamış olacaksınız.!ve yazı bittiğindede bu konu hakkında bol bol düşünün ve kendi hayatınızı gözden geçirin ALLAH için ne yaptım die..!


Ölüm sizi her an yakalayabilir kimbilir o an blkide şu andır ya da size çok yaklaşmıştır....belkide bu satırlar ahlakınızı yeniden düşünmeniz için ölümünüzden önce size tanınmış son bir fırsat, son bir hatırlatma son bir uyarıdır..!siz bu satırları okurken bir saat sonra hayatta kalacağınızdan emin olamazsınız..ölüm size büyük bir ihtimalle bir dk çncesinde ölmeyi hiç aklınızdan geçirmediğiniz anda gelecektir blkide..!

mutlaka ölceksiniz,tüm sewdiklerinizde ölecek..her insanın kndi hayatı hakkında bitmek tükenmek bilmeyen planları vardır,,liseyi bitirmek,üniversiteyi kazanmak,mezun olmak ,işe girebilmek, huzurlu bir yaşama kawuşmak gibi ve daha fazlası...oysa bunları gerçekleştirebiliceğimiz kesin deildir.ama buna karşın ölüm yüzde yüz gerçekleşecektir.!

Yıllarca çalışıp çabalayıpüniversiteye giren bir öğrenci okula giderken veya evlenenler düğünden sonra ani bir trafik kazası geçiripölürler.işte burda bütün planlar boşa gitmiştir..geride kalan planları gerçekleştirmedenbir daha dönüşü olmayan bir yere giderek ölürler..!!

oysa o gittikleri yer için hazırladıkları bir plan yoktur belkide.gerçekleştiremeyecekleri planlar için en ince ayrıntısına kadar düşünmüşlerdir ama gerçekleşeceği kesin olan ölüm hakkında hiç birşey düşünmemişlerdir bile..!peqi akla ve bilince sahip bir insan hangisine öncelik wermelidir?insanlar çoğu kez kesin olmayana önem verirler..hayatın hangi safhasında olursa olsun bütün planları, gelecekte daha iyi ve daha mükemmel hayata kavuşmak için yaparlar..!

eğer insan ölümsüz olsaydı bu dawranış gerçekten mantıklı olacaktı .fakatbütün planlar,ölüm denen mutlak sona mahkumdur,bu nedenle kesin olan ölümü bırakıp kesin olmayanları önemsemek kesinlikle akıl dışıdır..!!

ama insanlar kafalarını esir almış olan garip bir büyü nedeniyle bir türlü bu açık gerçeği fark etmezler.!böyle olunca ölümle birlikte başlayacak olan gerçek hayatıda tanımazlar..ahiretlerine yönelik bir hazırlık yapmazlar.dirildiklarinde ise kendilerine özelyaratılmışolan cehennemden başka bir yere gitmezler.bu konuyu ,insana düşünmekve hızla yaklaşan büyük olayaı haber vermek için açtım..!bu büyük olan ,kesindir.!

DOLAYISIYLA DÜŞÜNMEKTEN KAÇMAK HİÇBİR ŞEKİLDE ÇÖZÜM YOLU DEĞİLİDR..!!!

...!!!!!!REBEL ANGELLLL...!!!!!

 
hayaletyy .::BUSHRA::.
kanqa ya çok gsel KİM DERKİ GANİNİN O KÜÇÜK KAFASINDAN BU BÜYÜK DÜŞÜNCELER ÇIKACAK EMEĞİNE SAĞLIK
 
Rebel Angel Harbi Kız
eee kafanın dışına deil içine bakcan knqa:D:D yorum içinde saol canımcim..!
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
7B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
29B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
7B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
28B
Üst