Olcan Adın Galatasaray'a transfer olacak mı?

Ömer
Yönetici
Olcan Adın Galatasaray'la anlaştı haberleri gündeme bomba gibi düştü. Fenerbahçe altyapısında yetişen ardından bir çok Anadolu ekibinde oynadıktan sonra Trabzonspor'da kendini bulan Olcan Adın Galatasaray ile yakın temasta.

Trabzonspor'dan ayrılıp daha büyük bir takımda oynamak isteyen Olcan'ı hem Galatasaray hem de Beşiktaş istiyor. Trabzonspor Olcan'ı bırakmak istemese de artık oyuncunun gitmek istemesi ve alıcıların ciddi rakamları telaffuz etmeleri Trabzonspor'un da bu transfere olur vereceği şeklinde yorumlanıyor.

Bugün öğle saatlerinde spor medyasına bomba gibi düşen habere göre Trabzonspor ile Galatasaray her koşulda anlaşmaya varmışlardı. Ancak perde arkasında halen Beşiktaş'ın olduğu ve Trabzonspor'un fiyat artırmak için ve uygun bir bonservise Olcan'ı satmak istediği söyleniyor.
olcan-adin-galatasaray.jpg

Hem Beşiktaş hem de Galatasaray Olcan için tekliflerini Trabzonspor'a bildirdiler. En ciddi alıcı olarak Galatasaray görülüyor çünkü başkan düzeyinde görüşmeler devam ediyor. Trabzonspor henüz iki takımla da anlaşmış değil.

Olcan'ın hangi takımda oynayacağı Beşiktaş'ın Trabzonspor'a yapacağı teklife bağlı. Şayet Beşiktaş'ın teklifi Galatasaray'ın teklifinden cazip gelmezse ve başka bir sürpiz olmazsa Olcan 2014-2015 sezonu itibariyle Galatasaray forması giyecek.
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
74B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
5B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
5B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
7B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
83B
Üst