Olacağı buydu işte Pala Dayı

Hasan Şeref İlhan Harbi Aktif Üye
Ya işte her önüne geleni yenersen sonra oyun oynayacak adam bulamazsın. Üflek Ali köye kaçmış "kink benim neyime" deyip almış orağı eline diken kesiyor. Ali Toto derneğin civarından bile geçmiyor, telefonlara çıkmıyor " kardeşim beni benle başbaşa bırakın, böyle mutluyum, kabus dolu günler sona erdi" diyor. Lala Haluk derneğe geliyor ama oyun oynamıyor, " hayatta daha önemli şeyler var beyler" deyip bütün gün felsefe yapıyor, yada lokman hekimliğe soyunup millete şifalı çay tarifleri veriyor. Bacanak Mesut hergün kendine bir son şans verip derneğe geliyor, hakkını vermek lazım azimli çocuk, ama bu akşamki son darbeden sonra kolay kolay kendine gelemez. Ya dayıcım daha 3. elde kafadan Kink dedin, oyunu kazandık ama bu hızla biten oyundan ben de bir şey anlamadım, adamlar kalktı gitti sonra senin yüzünden okeye talim etmek zorunda kaldık. İnsan rakibi arada bir yemler kardeşim, on kere kazanıyorsan bir kerede kaybedeceksin. Şimdi biz nasıl yeni kerizler bulacağız, bir keriz kolay yetişmiyor dayıcığım. En iyisi yeni ufuklara yelken açmak, başka semtlerde yeni kekler bulmak, yoksa işimiz zor bilesin.

pala dayı Harbi Aktif Üye
Ah be mılikcim ben onlara demedimmi bu akşam,erken konuşmayın öttürürüm sizi diye.......
Ama haklı olduğun konu şu,benim yüzümden sende oyun oynayamıcan bu gidişle....
Kardeşim onlara kırk kere söylüyorum akıllı olun ben oynarken ağzınızı açmayın gözünüzü açın diye kapsınlar benden birşeyler,kimse kusura bakmasın KİNK konusunda hiçte mütevazi olamam.

Hasan Şeref İlhan Harbi Aktif Üye
Ah be mılikcim ben onlara demedimmi bu akşam,erken konuşmayın öttürürüm sizi diye.......
Ama haklı olduğun konu şu,benim yüzümden sende oyun oynayamıcan bu gidişle....
Kardeşim onlara kırk kere söylüyorum akıllı olun ben oynarken ağzınızı açmayın gözünüzü açın diye kapsınlar benden birşeyler,kimse kusura bakmasın KİNK konusunda hiçte mütevazi olamam.
Yani Dayı sen " vurdum,vururum, hep vuracağım" mı diyorsun. Hala akıllanmadın anladık Kink fenomenisin ama biraz insaf.