Nerelerdesin Paladayı

Hasan Şeref İlhan Harbi Aktif Üye
Son günlerde Paladayının yüzünü gören cennetlik. Ne Gamsız mekanda, ne mahallede ne de sokakda, ne de kapı önünde, yada balkonda Paladayı'ya rastlayamıyorum.:whistle: Muhtelif rivayetler var tabi bu konuyla ilgili. Kimileri diyorki Paladayı yengenin hışmına uğradı, ben pek inanamıyorum ama artık evde yenge kriterleri geçerliymiş. Neymiş bu yenge kriterleri: 1) Akşamları Gamsız mekana çıkılmayacak 2) İlla çay içilmesi gerekiyorsa Gamsız Çay değil yengenin evde demlediği çay içilecek 3) Kink oynanmayacak, illa bir şey oynamak gerekiyorsa evde çocuklarla oynanacak 4) Akşamları öyle saatlerce bilgisayar başında vakit geçirilmeyecek 5) Hafta sonları da Gamsız Mekana gidilmeyecek, illa biryere gitmek gerekiyorsa akraba ve arkadaşları ziyaret etmeye gidilecek. Oooo valla dayımın işi zor, bu kriterler Kopenak kriterlerinden de beter. Bir başka rivayete göre Paladayı ben ve Dinçere yenilmekten bezdiği için artık Gamsız Mekana gelipte kink oynamak istemiyormuş.:mad: Diyormuş ki Hasana karşı yenilip de madara olacağıma, evde çocuklara maskara olurum. Eee dayım pekde haksız sayılmaz, bu kadar yenilgiye can dayanmaz, artık yeni ortağı Ali Toto bile ikrah etti yenilmekten, oda artık ortalarda görünmüyor. Ben de buradan diyorum ki dayıma, kink de yenilmek insanı daraltır ama üzülme kral herzaman kraldır. Kink aleminin kralı Paladayıya selamlar👍

pala dayı Harbi Aktif Üye
vay be sen diyorsunki yenge pala dayı yaşamayacak ölecek diyor.
gamsız mekan yok gamsız çay yok kink yok hasan,a parti vurup keyif almak yok ne anladım ben bu işten ozaman,dostum sen neden sadece bir oyunu yazmışsın buraya diğerlerini ne zaman yazacan
mesela ,yok ya artık bırakacam bu oyunu gamsız mekanada sadece gamsız çay içmeye gelcem dediklerini hiç göremedim bu yazıda hadi neyse sen varol kardeşim

Dayı sahidende nerelerdesin. Yenge bari foruma takılmana izin verse. Yasakçı zihniyeti kınıyorum. Şunu söylemek istiyorumki kink oynamaktan men edilen paladayının hayat damarlarını kopartmak demektir. Yaşasın paladayı.......👍👍👍