Neden Ban YiYoruz?

Mic Check KıRıK KaLeM
Sevgili Arkadaşlar Özellikle Sunu Bildireyim...!
Çok Araştırdım....!
HİLE YAPMAYAN BILE BAN YIYOR BU NEDENDIR DIYCEKSINIZ....!

Adamlar System Kurmuş (ejderha) Parası !Diye Ve Lwl Ne Olursa Olsun
50'den sora (LOgs) Aşamasına Alınıyorsunuz....
Yanı Bir takım Hile Ve Hata Yapanı Otomatık Olarak (LOGS Programına Alınıyorsunuz) Ve Staflar(GM) İlerde Kullanmak İçin Mesela...
Örnek 40'Lwlim Ve Hiç Kullanmadım....!
Kastım Ve 62 Lwl Oldum Ve Hala Hiılesizim Ama BANA SOLE CEVAP gelıyor..!
''''''''' Staf Pages **** Hasbeen Ban'''''''

Alın Burdan Yakın Aslında Ortada Ne kufur Var Ne De Hile Gelelim Saadete Şimdi..!

Ben Bizzat Game Admin'le Konustum....! Adamın Verdigi Cevap Şu...

Kimse Kimseye Bedava Oyun Oynatmaz O Adamlar Hostun Parasını Çıkarmak İçin (Ejder parası ) Denilen Maklukatı Yaratmışlar....
Ve Onu Uzun Bir Süre Almayınca.....! HAS BEEN BAN
Yiyorsunuz Yani!!!!!!!!!!
62 Lwl'e Kadar ejder parası Almamışsak İlerde BAN Sebebimiz Oluyor..! HAKLIDA OLSANIZ HAKSIZSINIZ.....Durmuna Geçiyorsunuz...!

Bu Serverin Gerçek (Gm)'si ile Konuştum Ve Adam Aynen Böyle Dedi
( Kardeşim KIMSE KIMSEYE BEDAVA OYUN OYNATMAZ TABII KI BAN OLCAK) Amaç Sizi Kışkırkmak Degıl Suçsuz Yere 2 Çar Banı Aldım....
1.cisi 52 Lwl'de
2.cisi 73 Lwl de Has Been Ban SORA GÜLE GÜLE

Malesef Buda Kötü Bir Sonuc Canımız SıkılmasıN Diye Oynuyoruz.....

Hal Buki Biz Oyun Oynamaktan Çok Metin2 Serverini Doldurup Player Olsun Maksat Gibilerinden( Afedersiniz ) Ama METİN2 Kölesi olmuşuz... Ve İnsanlar Nedense Bunu Kabullenemiyo Yani bir Takım Hayaller Ülkesindeyizz.. Mesela AAAA Bak İyi Oldum AAA Bak Soylu Olsun aaa BAk KAhraman Oldum AAAA Bak [ Hesabınız Engellendi ) EEE Ne OLdu Nerde KAHRAMANLIGIN pehhhhhh Benim Düşüncem Bu Sizce.....!

Beyler oyunun sitesine girdim ve sıralamaya baktım zorba01 yok!

Bütün sayfaları aradım.Sonra biraz araştırınca ban yediğini öğrendim.GMler artık insanların emeğine saygınız olsun adam o kadar uğraşmış senelerini wermiş ve tam 87 oldugunda ban yemiş böyle yapmayın lütfen!

Bu Arada 86 Lwl Zorba01 De Ban Aldı HAni emek Nerde Yazık yazıkk

Yazık Ya Yazık Kınıyorum....!
Lanet Olsun

Umarım Yardımcı Olmuşumdur...!
İNANIN BENDE SİZİN KADAR BENDE ÜZÜLÜYORUM

Şöle Bir Düşünün Hani Bu MMLOG oyunu bedava İdi
Hani Ücretsizdi .....
EEE Nerde Adalet Nerde Anlayış.......

PEHHHHHH Ayıp Ayıp Yaa Lanet OlsuN Bide ONca Reklam Yapıyolar Sitelerde

Gerisi Size Kalmış

Şunu Unutmayınız......

Hilede Yapmasanız.........
Küfürde Etmeseniz.........
Melek'te Olsanız............
Sonuçta Has Been Ban'ı Tadacaksınız....!

bu konu alintidir .Gerçek olma olasiligi varmidir bilmiyorum sizlerle paylaşmak istedim

egehan Yeni Üye
İyi yorum yapmışsın kardeşşş.Bende bu durumu baya araştırdım...Adress155 varya metin2 tr de onla filan konuştum gmler belli bir lwlden sonra ep almaz isen seni banlarım gibi tehtitlerde bulunuormuşş...Edilee mesela...Adam rahat 10bin lira harcamıştır oyuna cünkü sürekli ep alıor...Fakat ortada şöyle bir durum var.50+ lwl olunca listeye alınıorsunuz dedin ya bu sadece tr de geçerli diğerlerinde değil...!!!