msn durumları ve anlamları

sevdaL Sustuklarım Büyür İçimde
Yazılan Durum: Çevrimiçi...
Anlamı: Aylak aylak oturuyorum, laf atan olursa sabaha kadar geyik muhabbeti yaparım... Hatta dur ben sana bulaşayım...
...
Yazılan Durum: Meşgul...
Anlamı: Yaptığım bir şey yok da; şu anda çevrimiçi olanlarla konuşmak istemiyorum... Önemli biri gelirse ben ona yazarım...
...
Yazılan Durum: Hemen dönecek...
Anlamı: Aslında buradayım ama yazmasını istemediğim biri var... O yazarsa diye burda değil süsü veriyorum...
...
Yazılan Durum: Dışarda...
Anlamı: “Ders çalışıyorum” diyeceğim yalan olacak... Aslında çalışmam da lazım... Sen yaz da cevap verip vermeyeceğime bakarız...
...
Yazılan Durum: Telefonda...
Anlamı: Yukarıdaki durumların hepsini kullandım, bunu hiç kullanmadım... Sırf ilginçlik olsun diye yazdım yani...
...
Yazılan Durum: Öğle yemeğinde...
Anlamı: Aslında uykuya geçiyorum ama önemli birinden haber bekliyorum... Kapalı görüp yazmaktan vazgeçmesin diye...
...
Yazılan Durum: Çevrim dışı...
Anlamı: Her gün 1 saat bilgisayarda kalmama izin veriyorlar... Kpattım... Babam ikide bir gelip kontrol ediyor...

II.MEHMET Sahipcan
Anlamı: Yaptığım bir şey yok da; şu anda çevrimiçi olanlarla konuşmak istemiyorum... Önemli biri gelirse ben ona yazarım...

:Dkomik:D

akrep_zehiri ''єѕяαяℓı gözℓєя''

Ben her zaman meşguLm :):)

manaq_kız Harbi Aktif Üye
Yazılan Durum: Çevrimiçi...
Anlamı: Aylak aylak oturuyorum, laf atan olursa sabaha kadar geyik muhabbeti yaparım... Hatta dur ben sana bulaşayım...

ben herzaman çevrimiçiyim:D:Dmsne açar açmaz herkes slm yazıyor ama olsun çevrimiçiyim

gerbera Yeni Üye
Yazılan Durum: Hemen dönecek...
Anlamı: Aslında buradayım ama yazmasını istemediğim biri var... O yazarsa diye burda değil süsü veriyorum...